Please login or Register to submit your answer
سوالات دیگر پرسیده شده از دکتر کرمبین
*برای دیدن پاسخها بر روی سوالات کلیک/لمس کنید
- چهار دست وپا
سلام پسرم ۸ ماه و ۵ روزش هست سینه خیز میره یه بیست روزی هست ، ولی چهار دست و پا نمیره دیر شده آقای دکتر ؟ رو دست و زانوهاش وایمیسته ولی به جلو نمیره ، ممنون
- یبوستنوزاد
بچهمن50روزهاستسهروزاستکهشکمسکارنکردهبایدچکارکنم
- چشم نوزاد
سلام کودکم هشتماه ست نمیدونم چرابععضی وقت هاچشماش فشارمیده اماچشمش قرمز نیست
- ایا کیدلاکت باشیرخشک قاطی کنم بدم به بچم
- واکسن ۴ ماهگی
- شیر جوشیده
سلام اقای دکتر برای تهیه فرنی نوزاد ۷ماهه از شیر گاو چقدر باید جوشانده شود .نوزادم با شیر خشک تغذیه میشه ممنون از لطف شما.
- نوزاد
سلام خسته نباشید ببخشید من با اینکه شربت زینک به نوزادم میدم صبح حه مدفوعش شل ولی طول روز خوبه نوزادم هفت ماهه دنیا اومده و دو روز دیگه چهار ماهش تمام میشه موقع شیر خوردن روده هاش قور قور صدا میده ممنون
- دویدن
سلام ،آقای دکتر پسرم ۱۶ ماهش تموم شده از وقتی که راه افتاده راه رفتنش مثل دویدن هست تند تند بدو میکنه کم پیش میاد آرام راه بده ، چند ماهی هست راه افتاده، مشکلی داره آقای دکتر ؟ ممنون
- یبوست در ختنه
سلام من پسر 3 ساله دارم 5 روزه ختنه شده به صورت حلقه. یبوست شده. و وقتی ادرار میکنه خیلی اذیت میشه..
- شیر مادر برای نوزادی که کولیک و رفلاکس دارد ضرر دارد؟
سلام آقای دکتر پسر من یک ماه و هشت روزشه کولیک و ریفلاکس پنهان داره اوایل شیر مادر و شیر خشک آپتامیل می خورد الان دیگه هر یک هفته یکبار فقط شیر مادر می خوره بقیه موقعها گریه شدید میکنه دل درد و نفخ شدید داره خیلی خس خس سینه میکنه شیرش رو عوض کردیم بیومیل دادیم شیر رو بالا آورد الان گیگوزمی خوره ولی موقع خوردن شیر از دو طرف لبش میریزه و خس خس سینه داره الان برای نوزادی که کولیک و ریفلاکس داره نیاز هست که در کنار شیر خشک شیر مادر هم بخوره یا بهتره که همون هفته ای یکبار هم قطع بشه؟من خودم مشکل سندرومروده تحریک پذیر و همورویید و آلرژی فصلی دارم بازم هفته ای یکبار بهش شیر بدم؟ وزن تولدش ۲۸۰۰ بود و وزن الانش ۳۸۵۰ ممنونم
- ورم ناف نوزاد
سلام نوزاد ۵۰روزه نافش ورم کرده و وقتی فشار میدی صدای هوا میده ممنون میشم علت و درمان بگین واینکع خطر داره یا نه؟؟
- استرس حاملگی
با سلامایا استرس شدید در حاملگی باعث بروز تشنج در نوزاد میشود؟
- سرماخوردگی
سلام اقای دکتر دخترمسه سالشه بهش ستادین دی دادم 5سی سی اشکال کنداره علائم سرماخوردگی داشت؟
- آزیترومایسین
سلام آقای دکتر دخترم هشت ماهشه وزنش هم هشت کیلو نیم است سرما خورده چقد شربت ازیتروماسین ۱۰۰ بهش بدم چند ساعتی؟؟
- نوزاد
سلام خسته نباشیددختر چهارماهه ای دارم که خوابش خیلی کم شده تقریبا روزی ۲ ساعت میخوابه،به نظر شما چیکار کنم؟
- Как поменять подоконник, не снимая окно
Для защиты – металлические барьеры из прочного сплава. Расстояние между прутьями 5–7 см. Закройте вентиляцию сеткой.Какие компенсационные зазоры требуются для установки в новых домах Наименьший промежуток между проёмом и рамой составляет 20–25 мм. Это пространство позволит сохранить во время подвижек. Под рамой оставляйте 4–5 см под защитные слои.Закрепите деталь, начиная с фиксации на герметизирующую пену. Используйте уровень для проверки горизонтальности. После высыхания пены закрепите элемент саморезами и обработайте стыки герметиком для предотвращения сквозняков.Используйте перфорированные уголки с толщиной стенки 1,2-1,5 мм для скрытого монтажа. Утапливайте крепеж на 1-2 мм ниже поверхности и затем зашпаклюйте акриловой смесью.5. Монтаж покрытия. Натяните защитный слой, вставляя кромки в профили. Усильте соединение строительным инструментом.Монтируйте шов при умеренной температуре. Мороз делает материалы хрупкими, высокие температуры приводят к трещинам.Подберите материал для нового элемента. Пластик – каждый вариант имеет свои особенности. Пластик устойчив к влаге. Убедитесь, что выбранный материал соответствует стилю интерьера.Измерьте существующую деталь перед стартом работ. Используйте рулетку для точного замера ширины, глубины и высоты проекции. Убедитесь, что данные учитывают зазоры между стеной и рамой, Okna-Building официальный сайт чтобы новый элемент плотно прилегал.Контролируйте температурный режим и влажность в комнате Оптимальная влажность – 40–60%, а рекомендуемая температура – от +18°C. Это снижает риск искривления рам и створок из-за усадки конструкции. Применяйте измерительные приборы для контроля условий.Мера СоветПодбор механизмов Используйте фурнитуру с возможностью тонкой настройки положенияМонтажные промежутки Обеспечьте свободное пространство 10 мм вокруг рамы для подвижностиПроверка работы Регулярно осматривайте фурнитуру и подкручивайте крепежиПри установке применяйте фиксирующие элементы с расстоянием до 700 мм. Это обеспечит правильную фиксацию. Пустоты заполняйте уплотнителем без сильного вспенивания, для предотвращения повреждения конструкции.Осмотрите фурнитуру: люфт ручек, заедание петель и ржавчину требуют замены. Проверьте прилегание створок с помощью листа бумаги – если он вытягивается без усилий, нужна регулировка.Монтируйте гибкие компенсаторы между рамами и стеновыми проемами. Это позволяет конструкции двигаться при деформации стен. Технологические промежутки должны составлять 10–15 мм по бокам и 20 мм до откосов. Контролируйте состояние зазоров ежегодно.3. Подрежьте плиту по размерам. Применяйте электролобзик с лезвием для дерева или пластика. Для бетонных изделий подойдет угловая шлифмашина с алмазным кругом.
- شربت سفیکسیم
این شربت برای اسهال بچع یا استفراغ خوبه؟
- بالا بودن WBC
با سلام پسر ۱۸ماهه ما تعداد گلبول های سفید در خون او زیاد هستش تعداد گلبولهای قرمز کمتر بی زحمت دلیل ان
- مدفوع
سلام اقای دکترپسرم سه سالشه مدفوعش به صورت پشکلی (دانه های ریز) هست بهش زردالو و عدس میدیم وحتی محلول خوراکی کرچک میدیم ولی دل پیچه داره موقع مدفوع داد و گریه میکنه
- تب
سلام کودک یک سال وهفت ماهه دارم شربت آزیترو مایسین ۲۰۰سه و نیم سی سی بهش دادم طبق نظر پزشک بعد ازچند ثانیه بالا اورد همراه غذایی کهخورده بودالان باید بازبهش بدم دارو رو یانه تا فردا

