Please login or Register to submit your answer
سوالات دیگر پرسیده شده از دکتر کرمبین
*برای دیدن پاسخها بر روی سوالات کلیک/لمس کنید
- دندان
سلام اقای دکتر دخترم ۱۳ ماهشه ازدیروز تب میکنه تاصبح خوب شد هیچ علامی هم مثل سرماخوردگی نداره فقط به گوشش دست میزنم گریه میکنه ممکن از دندان درآوردنش باشه خیلی بی تابی میکنه واینکه چی بدم خوبه
- هماهنگی چشم
سلام خسته نباشیداقای دکترپسرمن هشت ماهش تموم شده الان بهداشت گفتن که چشماش یخورده باهم هماهنگ نیست دلیل هماهنگ نبودن چیه
- برفك روي لب
سلام آقاي دكتر خسته نباشيد دخترم ٦ ماهشه روي لبش يعني يكم داخلتر يكي دوتا هاله سفيدي كم رنگ هستش آيا اين برفكه شير خودم رو هم ميخوره
- استامینوفن پاراکید
دادن استامینوفن پاراکید برای نوزاد ۴ ماهه ام ۶۳۰۰ وزنشه چند قطره باید بهش بد؟
- خونریزی بعد از ختنه کردن
سلام من پسرم یک ماهو دوهفتشه ۵ روز پیش ختنش کردیم امروز هم تو مای بیبیش لکه ی خون دیدم طبیعیه؟؟ ختنش هم از طریق لیزر بوده
- رفلاکس نوزاد
سلام.خسته نباشید.اقای دکتر سوال پرسیده بودم برای مصرف شربت دومتیدون برای نوزاد پنج ماهه فرمودین مجازه.اما تو همین سایت جایی فرموده بودین شربت موتلیوم رو تجویز نمیکنید.مگه دومتیدون و موتلیوم همون دومپریدون با دو تا برند مختلف نیستن؟و اینکه تو سونوگرافی که از شکم نوزادم انجام دادیم تو ده دقیقه یه اپیزود رفلاکس مشاهده شد آیا در این حد رفلاکس اصلا نیاز به مصرف دارو هست؟ممنون.
- رفلاكس معده
با سلام دختر ٤ ماهه دارم با وزن تولد ٢٧٠٠ از بدو تولد سينه نگرفت و سينمو ميدوشم رفلاكس پنهان داره و الان در چهار ماهگي وزن ٦ كيلو داره دكتر پيشنهاد غذاي كمكي و شربت زانتاك رانيتيدين تجويز كرند اما سوالم اينه كي دخترم وزن گيريش عادي ميشه ايا وزني كه نگرفته جبران ميشه؟؟يا هميشه اينقدر كوچولو ميمونه؟
- سرما خوردگی نوزاد چهار ماهه
پسرم چهار ماه داره ابریزش بینی بیرنگ عطسه و خیلی کم سرفه داره چه دارویی میتونم بدم فقط قطره کلر وسدیم دارم مصرف میکنم سه روز گذشته هنوز ابریزش وعطسه وگرفتگی بینی ادامه داره
- آلژي گاوي
سلام آقاي دكتر من از كجا بدونم بچم آلژي گاوي داره يا نه؟
- Возврат потерь в интернет-казино {криптобосс казино}: получи 30% страховки от проигрыша
Интернет-казино casino cryptoboss casino официальный сайт – это место, на котором можно с комфортом провести время. Азартные развлечения всегда сопряжены с риском потери денег на ставках. Тем не менее, игра в казино без вероятности проигрыша утратила бы смысл. Важно помнить, что планирование бюджета требует осознание риска потерь. Тем не менее, возврат потерь в казино криптобосс казино официальный сайт позволяет вернуть часть средств. Это уникальная программа для возврата средств, участие в которой доступны для каждого авторизованного игрока. Она помогает иметь план Б в случае полной неудачи. Благодаря этому пользователи перестают бояться, совершают ставки и ставят больше. Кешбек в веб-казино cryptoboss заметно выделяется на фоне конкурентов. Многие игроки признают, что они смогли вернуть средства с помощью кэшбека.
Как понять, что такое кешбэк в веб-казино?
Постоянная программа кэшбэка на платформе криптобосс казино онлайн создана для поддержки участников, претерпели неудачу в течение недели. Она предполагает компенсацию части потерь в виде бонусов. Чем больше сумма проигрыша, тем больше количество средств, зачисляемые в виде бонусов. В казино работают различные типы кэшбэка: ежедневный, недельный и ежемесячный. Все они позволяют вернуть средства обратно в установленные сроки. Размер страховки от потерь зависит от условий акции программы. Его размер может быть фиксированным, либо колебаться исходя из правил статуса игрока. Как правило, возвращаемые деньги выплачиваются в виде бонусов и подлежат условиям вейджера. При этом, они дают шансы для ставок в привычных слотах. А это означает, возможность вернуть проигрыш остаётся всегда. Наличие кэшбэка в интернет-казино криптобосс казино официальный сайт делает игроков более уверенными. Авторизованные пользователи знают, что часть проигранных средств обязательно вернутся на игровой счёт. Это снижает стресс, и не требуется выходить за выделенный бюджет для дальнейших ставок, в случае временных неудач.Механика действия кешбека в казино cryptoboss казино?
Полные условия кэшбэка онлайн-казино криптобосс казино официальный сайт максимально ясны. Они доступны в разделе, описывающем правила. На онлайн-платформе все авторизованные участники включены в программу. Для получения кэшбека требуется совершать ставки на деньги. Игра каждый день не требуется. Можно сделать ставки в течение недели, чтобы претендовать на возврат. Помимо этого, действуют основные условия:- Процент кэшбека зависит от уровня игрока в программе поощрений и находится в диапазоне 3-30%.
- Выплачиваются деньги чистого проигрыша.
- Деньги начисляются по понедельникам за предыдущую неделю.
- Необходимо в течение 3 суток активировать и использовать бонус.
- Кешбэк подлежит обязательного вейджера.
Основные правила и лимиты возврата потерь
Чтобы получить еженедельный кешбек в веб-казино сайт криптобосс казино, игроку необходимо соблюсти несколько правил:- Совершать ставки на реальные деньгами.
- Потратить больше, чем выиграть.
- Проводить игру в слотах.
- Минимальный размер потерь начинается от 100 единиц.
Преимущества возврата потерь в онлайн-казино криптобосс
Получать кешбэк без ограничений в веб-казино казино криптобосс можно еженедельно. При этом эта программа действует для пользователей, столкнувшихся с неудачей. В случае успеха, начисление возврата потерь за прошедший период не происходит. Кэшбек в веб-казино cryptoboss обладает следующими преимуществами:- Прозрачность расчётов.
- Регулярные начисления средств.
- Минимальные требования для отыгрыша.
- Растущий размер компенсации.
- Удобное время для отыгрыша.
- احتقان بینی و صدای خرخر از بینی
باسلام.نوزاد ۳ ماه و دو روزه که از حدود ۲۰ روز قبل تک سرفه و تک عطسه داشت بعدش پزشک تشخیص سرما خوردگی خفیف دادن.ازیترومایسین ۱۰۰ هر صبح و شب ۲۰ قطره استفاده میکنه که انگاری بینی اش بسته میشه و صدای خرخر میده.تک سرفه ها خیلی بهتر شده اما این حالت بینی بیشتر اوقات هست.موقع خواب صدای خرخر بینی نداره.شیر خشک گیگوز ۱ میخوره.خانم من بخاطر زایمان دچار همورویید شدن و دارو مصرف میکنن.بخاطر چیه که بینی نوزادم اینجوره.لطفا راهنمایی کنید اقای دکتر .تشکر
- بی فایده بودن آنتی بیو تیک
پسر من هفت ماهشه یک ماهه که سرما خورده هرچی آنتی بیوتیک امتحان کردم و تاثیر نداره و خوب نمیشه
- سرفه های خلطی و عطسه
پسرم ۸ماهشه سرفه های خلطی و عطسه داره تا الان دوبار دکتر بردم میگن آلرژی شربت کتوتیفن واسپری سالبتامول دادن ولی تاثیر چندانی رو سرفه هاشنزاشته میخواستم بدونم مجدد ببرم دکتر
- جوش های ریز قرمز
با سلام پسر 8 ماهه ای دارم دو سه روزی روی خط باسن چند جوش ریز قرمز که روش زرد وسفید ظاهر شده آیا نگران کننده است؟
- شیرخشک
باسلام نوزاد ۳ ماهه ای دارم که نارس بدنیا آمده و روزی ۳ وعده شیر خشک میخوره میخواستم بدونم تو هر وعده چند سی سی باید به نوزاد بدم که به شیر خودمم لطمه نخوره وزننوزاد ۴ ونیم کیلو هست
- اسهال نوزاد سه ماهه
باسلام دختره ماهه دارم شیر خشک میخوره هر بار بعداز خوردن شیر خشک سریع مدفوع میکنه مدفوعش زرد رنگ و معمولی آیا اسهال داره چون دقیقا همون لحظه تموم شدن شیر خوردن مدفوعش شروع میشه
- نفس کشیدن
سلام آقای دکتر ببخشید آقای دکتر نوزاد دو ماه دارم از امروز صبح نمی تواند درست نفس بکشد انگار سرما خورده چکار کنم برای بهبود تنفس کودکم
- سوال از متخصص اطفال
سلام پسرم ۴ روز پیش تب داشت بردمش دکتر استامنیفون داد بهش خوب شد دیشب سه چهارتا دونه قرمز روی بدنش ظاهر شده و امروز بیقراره و همش خوابش میاد چیکار کنم
- زینک سولفات
باسلام خسته نباشیدمیتونیددرموردزینک سولفات توضیحاتی بدین؟
- تغذیه
سلام اقایی دکتر ایا میتوان به سوپ نوزاد نه ماهه گوجه فرنگی اضافه نمود

