Please login or Register to submit your answer
سوالات دیگر پرسیده شده از دکتر کرمبین
*برای دیدن پاسخها بر روی سوالات کلیک/لمس کنید
- سلام خسته نباشید بچم ۲۵ روزش در شبانه روز سه تا سرفه داره لطفا راهنماییم کنید خیلی میترسم سرما بخوره
- ایا شربت پتی لاک را میشود به نوزاد یکماه داد
- آزمایش
سلام دکتر عزیز.توجواب آزمایش پسرسه سال و سه ماهم T4 11.1 بود TSH 1.96 بود و Ferritin 33 طبیعیه؟واینکه ممنونم و خدای هستی بابت سایتتون بهتون برکت بده
- اسهال زرد با رگه های خونی استفراغ رفلاکس حساسیت به پروتئین گاوی کهیر و خارش بدن نوزاد نه ماهه
سلام آقای دکتر پسر من نه ماهه هستش و14 روز اسهال داره که از ابتدا دارای مخاط بود اما الان زرد رنگ و آبکی و دارای رگه های خونی هست با توجه به سونو بردم و پسرم حساسیت به پروتئین گاوی داره و رفلاکس داره دائما خارش داره دکتر براش ساشه کیدی لاکت و روتفلور با شربت دمیترون و وانلایت نوشت بعلاوه شامپو و صابون سه تار که تاثیری بر کاهش خارش و کهیر بدن بچه ام نداشت شیرخشک پسرم اپتامیل پپتی سینئو بود که دکتر بیومیل سوی نوشتن که بعد از دادن این شیرخشک کل بدن پسرم از گردن و سینه و بازو همش جوش زده که من مجدد شیرخشک قبلی رو بهش دادم الان با توجه به این داروها و این حال بچه ام من باید چه شیرخشکی به بچه ام بدم که اسهالش متوقف بشه و این جوشها و خارش از بین بره آیا نیاز به بستری هست باتشکر
- Взять авто в ОАЭ – новые и б/у авто AUTO.AE
Выбрать транспорт в ОАЭ - новые и использованные авто AUTO.AE Покупка машины в ОАЭ сулит эксклюзивные возможности. В этой стране есть шанс найти широкий ассортимент автомобилей — от недорогих образцов до премиальных транспортных средств. Сайт AUTO.AE является главным средством для этой миссии https://auto.ae/sale/car/all/. Продавцы и салоны новых и б/у транспортных средств в ОАЭ Большое количество официальных дилеров и автономных магазинов функционируют по общей зоне нации. Упомянутые организации предоставляют полный цикл услуг: начиная от отпуска и заканчивая сервисного сервиса. Заказчик запросто сравнит расценки, кондицию авто и присутствия на общей месте. Широкий подбор от надежных поставщиков. Открытая история любого авто. Вариант тестового заезда. Формальная гарантия на б/у машины. Особые номера на авто в ОАЭ - нечастые и уникальные Сфера эксклюзивных номеров в Эмиратах выделяется специфической активностью. Наборы или буквенные соотношения способны иметь стоимость все состояние. Ресурс AUTO.AE кроме того содействует в подборе и закупке подобных неповторимых номеров. Таблички с одинаковыми символами (111, 777). Комбинации, совпадающие с кличками или значимыми сроками. Короткие и броские последовательности литер. Редкие таблички из древних серий. Дело покупки автомобиля при помощи AUTO.AE представляет очень легким. Используйте подходящие критерии для уменьшения поля нахождения. Анализируйте детальные параметры, фотографии и сводки об летописи. Согласовывайте о встрече для просмотра и оформляйте сделку. Итак, цель о собственном машине в ОАЭ выглядит реальнее. Надежная ресурс AUTO.AE объединяет продавцов и потребителей, демонстрируя лучшие требования для успешной контракта. Запускайте нахождение сегодня теперь. Однако выбор на портале ничуть заканчивается единственно малолитражными автомобилями. Тут действительно подобрать и деловой транспорт, и байки, и вплоть до судна. Такого типа разнородность обращает AUTO.AE в всесторонний помощник для выполнения любых перевозочных тем. Денежные и юридические стороны покупки Значительный этап — оформление соглашения. В ОАЭ имеется четкий порядок фиксации машины. Ресурс часто дает доступ к работам проверенных юристов и страховых агентов, которых способствуют обеспечить обоснованность операции и сократить угрозы. Вариант подписания автокредита непосредственно с помощью коллег сайта. Помощь в оценке транспортного средства сторонними профессионалами. Консультации по очистке для нерезидентов. Создание надежной финансовой действия посредством эскроу-счетов. Розыск совершенного транспортного средства из сотен предложений Главный средство — интеллектуальные сортировки. Устанавливайте требуемые параметры: фирму, тип, год производства, категорию кузова, литраж двигателя, топливную систему, пробег и стоимостный предел. Система немедленно продемонстрирует абсолютно соответствующие версии. Экономия часов и стараний выглядит огромной. Также, многие поставщики выкладывают видеоролики автомобилей, что дает возможность дистанционно осмотреть состояние салона, интерьера и работу полных комплексов. Чрезвычайно выгодно для заказчиков, пребывающих за пределами ОАЭ. Отпуск авто при помощи AUTO.AE Платформа активно оперирует и для дилеров. Выкладывание анонса занимает чуть-чуть моментов. Нужно записать развернутую карточку, загрузить хорошие фотографии и видеозапись, отметить телефоны. Четкость процесса интересует надежных покупателей, что сокращает отпуск. Таким образом, AUTO.AE превращает миссию закупки или продажи транспортного средства в ОАЭ из сложного квеста в точный и систематизированный процесс. Право к огромному сфере, опытные сервисы и поддержка о безопасности всякой сделки — это такие мотивы, по которым нужно начать розыск точно здесь. Не откладывайте реализацию собственных транспортных намерений. Будь то домашний внедорожник, проворный спорткар или верный деловой микроавтобус — требуемый версия уже ждет тебя в страницах AUTO.AE.
- قرص فنازومکس
دخترم 6ماهشه قرص فنازومکس مشکلی براش نداره؟
- سلام آقای دکتر بچه ام انگل داره بدون آزمایش براش شربت پیروی ساید گرفتم اشکالی داره یا نه
- پیروی ساید برای کودک 5 ساله چگونه مصرف شود؟
سلام
شربت پیروی سایدبرای کودک 5 ساله چگونه مصرف شود؟ روزانه چند بار؟
- نوشابه
سلام من چندبارسوالمو پرسیدم وجواب ندادین، دخترم دوسال ونه ماهشه، عاشق نوشابه هست، من بجای نوشابه بهش ویتامین سی بوکا، ازاین شیشه های قهوه ایی خارجی میدم، که گازها داره، الان سرماخورده وعفونت کرده گلوش، وایراد ویتامین سی میگیره ومنم بهش میدم، قبلا التهاب روده داشته، آیا ضررداره خوردن ویتامین سی براش؟؟؟ و دلیل التهاب رودش میتونه ویتامین سی بوکا، بوده باشه؟؟ قطعش کنم یا خیر؟
- گلودرد
سلام اقای دکتر پسر دوسال و هشت ماهه دارم هفته گذشته سرماخورد و بردمش دکتر گفتن سرمای معمولیه و پلارژین و سیتریزین خورد تب کوچیک هم داشت و سریع هم تب و هم سرماش خوب شد دکتر گفته بود اگه سرما و تبش طولاتی شد میتونی ازیترومایسین بدی که طول نکشیده بود . ولی از امروز صبح دوباره ابریزش گرقته و تب میتونم بهش ازیترومایسین ۲۰۰ بدم چه مقدار نحوه مصرفشه؟
- سلام میشه به جای فارمنتین شربت آزیتریمایسین ۲۰۰بدی به کودک
من دوروز شربت فارمنتین دادم ادارش خونی شد .حالا بهش شربت آزیتریمایسین دادم اشکال داره
- سلام دخترم ۱۱روزه به دنیا اومده وقسمت پایین نوک انگشتانش سیاه شده دلیلش چیست
- سوختگی مقعد نوزاد
سلام نوزادم یک ماهشه ، ۲۰ روز پیش بردیم برای ختنه بهش انتی بیوتیک دا د، بعد از ۱۰ روز که برای چکاپ مجدد بردیم برای بی قراری هاش بهش قطره دایمیتیکون داد، الان از وقتی دایمیتیکون رو میدم با اینکه اروم تر شده ولی اطراف مقعدش سوخته و هر چی میزنم بهتر نمیشه تا الان کلوتریمازولِ، هیدروکورتیزون، کالاندولا و ریکاو و زینک اکطاید و امتحان کردم تا یه مقدار بهتر میشه دوباره جای دیگه میزنه یا همون قبلی ها تازه میشه.لطفا راهنمایی کنید.
- شربت آموکسی سیلین ۱۲۵ برای نوزاد ۱۰ ماهه
نوزاد ۱۰ ماه دارم و سرماخورده. چه مقدار از شربت آموکسی سیلین ۱۲۵ بدم؟
- صحبت نکردن کودک
سلام پسرم چهار سالشه صحبت نمی کنه وچند کلمه بده وبیا نکن بابا بیان میکنه به موسیقی علاقه شدیدی داره -بیشتر حرف هاشوبا اشاره بیان میکنه صداش میزینم جواب نمیده ولی تا اصدای بوق ماشین ویا اهنگی به گوشش میرسه به سرعت حرکت میکنه به سمت صدا
- وزندهی نوزاد با شربت زینک
سلام پسرم ۵ماهو ۷روزشه مولتی ویتامین ،آهن تازه شروع کردم شیر خودم و شیرخشک کمکی مصرف میکنه ولی وزندهی خوبی نداره میتونم درکنار اینا براش شربت زینک مصرف کنم مشکلی نداره ؟ وزن تولد :۳ کیلو وزن فعلی : ۷/۴۰۰ _قد :۷۲
- سرفه وگلودرد
سلام آقای دکتر ما یک کودک ۲۴ ماه داریم که سرفه می کنه ودکتر بهش قطره استامینوفن فن پاراکید داده ۱۰ کیلو وزن داره چقدر باید از قطره استامینوفن به ش بدبم
- دلدرد
ممنون اقای دکتر از جوابتون الان که بعداظه. شده بهتره اصلا دلش دیگه درد نداره چیزی هم میخوره بیحالم نیست چه آزمایشی گفتین باید بده خون یا مدفوع ؟
- سرماخوردگی
سلام.من پسرم یک سالش هست.توی یک ماه گذشته 3بار سرما خورده که دفعه سوم شدید هستدکتر هم هر سه بار یه دارو داد.ازیترومایسین.ایورا.کتوتفین.اسپری بینی.امپول استلین برای دستگاه بخور.و استامنیفون.ولی سینه بچه حالت خر خر داره.البته الان سه وعده دارو خورده هر 12 ساعت 2سی سی.تا کی سینه چرکی هست و ایا ببرم دکتر دیگری یا خیر.در ضمن بچه دچار یبوست شده است.راهنمایی کنید لطفا
- سلام آقای دکتر دخترمن به خاطر باد سرد ریه هاش سریعا حساس میشه و شروع میکنه به سرفه کردن و نفسش خس خس میکنه بردمش دکتربراش قرص سفیکسیم 200 نوشته که روزی یه دونه بخوره مشکلی نداره

