Please login or Register to submit your answer
سوالات دیگر پرسیده شده از دکتر کرمبین
*برای دیدن پاسخها بر روی سوالات کلیک/لمس کنید
- عفونت
- کم وزنی
سلام دکترپسرم ۸ماهشه باابن که روزی ۳وعده غذاکمکی بهش میدم وشیرم زیاده روزی 5بارم شیرمیخوره ولی وزنش پایینه اینم لگم روزی ۳بارشکمش کارمبکنه وشکمش سفت کارمیکنه خداخیرتون بده چکارکنم
- سلام برای کودک چهار و نیم ساله با وزن ۱۸کیلو چقدر آزیترو مایسین بدم
سلام برای کودک چهار و نیم ساله با وزن ۱۸کیلو چقدر آزیترو مایسین بدم
- سوراخ کردن گوش
دختر من سه ماهه هستش میتونم گوشاش سوراخ کنم شما انجام میدین
- واکسن
دخترم ۷ فروردین واکسن یکسالگی داره باتوجه به شیوع کرونا بزنم یانه؟
- اطفال
سلام آقای دکتر واکسن 6ماهه زدم بچم تبش38/4هستتش خوبه یاببرم دکتر دست پاش داغه
- سلام دخترم 7/5لنفوسیت خونش 47خوبه؟
- سرفه
سلام،من،نوزاد،چهل،روزه،دارم،تازیگیا/سرفه،میکنه،عطسه،میکنه،استفراغ،میکنه،چکارکنم
- شربت ایموژن
ببخشید سوال دیگری داشتم در مورد شربت ایموژن بعد ازتمام شدن دوره مصرف باقیمانده شربت تا چه مدتی قابل استفاده میباشد؟
- تشنج
- شیرخشک
سلام دکتر یه شیر خشک خوب برای وزن گیری معرفی میکنید دخترم با نان یبوست میگرفت از چند ماهگی میشه فرنی و لعاب برنج رو شروع کرد دخترم خیلی نسبت به شیر بی میل شده سه ماه و یازده روزه ست
- مقدارمصرف
به پسر سه سالم میتونم شربت ستادین دی بدم ...مقدار و ساعت مصرف رو لطفا بفرمایید باتشکر
- سلام،خسته نباشید ،بنده اولین واکسن فرزندم را تقریبا دوهفته دیر زدم و دکتری پیشنهاد کرد چون دو هفته دیر تزریق شده نوبت های بعدی واکسن را دیرتر بزنم، الان واکسن یکسالگی اش را دوباره دیر ببرم مشکلی نیست
- Починка мониторов срочно
Профилактика эффективнее, чем ремонт компьютер техники: как продлить жизнь принтеру Корректная эксплуатация — залог долгой работы аппарата. Соблюдайте простым советам:Вопрос: Что дешевле — чинить старый принтер либо купить новый? Все зависит от конкретной модели и типа поломки. Если стоимость ремонта принтера превышает 50-60% цены нового аналогичного устройства, приобретение зачастую более выгодна. Примите во внимание возраст: для модели возрастом более 5-7 лет запчасти часто бывают очень дорогими или недоступными.Какие неисправностей ремонтируют в сервисных центрах? Круг неполадок, с которыми сталкиваются владельцев планшетов, чрезвычайно широк. Хорошая мастерская, предлагающая ремонт планшета неподалеку, в состоянии устранить с основной частью из них:Многие ремонтов, например установка нового монитора либо аккумулятора, производятся в течение часа. Истинные мастера владеют большим практикой, передовым оснащением и основательными познаниями о конструкции всевозможных моделей, благодаря чему они могут успешно работать с проблемами любой сложности максимально эффективно.Серьезные симптомы, требующие внимании профессионала Когда базовые попытки не дали результата, возможно, что неисправность в железе. Вот сигналы, при которых ремонт принтера лучше передать специалистам.Обеспечьте хорошую вентиляцию. Не ставьте монитор впритык к стене и не закрывайте вентиляционные отверстия. Регулярно снимайте пылевые отложения с внешней поверхности и решёток вентиляции мягкой тканью. Избегите резких колебаний температуры и влажности. Не следует включать прибор непосредственно после того, как вы внесли его с холода. Используйте стабилизатор напряжения для защиты от перепадов в сети. Аккуратно обращайтесь с матрицей: не давите на нее, чистите только предназначенными для этого салфетками не содержащими абразив.Неполадки с аккумулятором: верните обратно автономную работу Если гаджет начал быстро разряжаться очень быстро, самопроизвольно выключается или батарея вздулась — не стоит медлить. Профессиональный московский сервис по ремонту телефонов быстро проведет диагностику состояние батареи и заменит его на новый, восстановив прежнее время работы вашего устройства и защитив вас от возможных опасностей.Современный рабочее пространство или домашний рабочий уголок невозможно вообразить без печатающего устройства. В случае если печатающее устройство ломается, это может серьезно нарушить работу а то и поставить под угрозу сдачу критического задания. Тогда у пользователя возникает вопрос: попробовать осуществить ремонт принтера своими силами или сразу же прибегнуть к профессионалам. Эта статья позволит вам сориентироваться в типичных поломках а также принять правильное решение.
- خلط گلو
سلام پسرم سه ماهشه و گلوش خس خس میکنه و خلط داره ، بردم هم دکتر دیفن هیدرامین کامپاند و آستامینوفن سوسپانسیون داد
- کم وزن
سلام ببخشید نوزاد من کمزنه دوماه نیمه شه به چشم خودمون کوچیک مونده چند جور شیر خشک دادم نان اپتامیل و...بهش نیافتاد بالا اورد بدنش پاشید چ مارکی بدم و ایا باید ببرم پزشک تغیه تجویز کنه چ مارکی بخرم
- چایی سبز
سلام آقای دکتر خسته نباشین من یه دختر یکساله دادم و شیر مادر میخوره.میخواستم بدونم من میتونم از چایی سبز نعناعی استفاده کنم؟
- پستونک
- قطره باکتری ماید ۱۰ درصد
سلام میخواستم ببینم که بچه من زیر دوسال یعنی یک سال و هشت ماهش آیا این دارو برای خوبه یا نه الان سه روز بود که چشمهای بچه من چرکی شده بود دکتر این قطره داد و گفت که هر ۸ ساعت ۲ قطره
- واکسن ۱۸ ماهگی
سلام.دخترم ۱۴ ماهگی بخاطر تب بالا در بیمارستان تشنج کرد که زیر یک دقیقه بود و کنترل شد داخل بیمارستان.فردا نوبت واکسن ۱۸ ماهگیشه،میترسم تبش بالا بره،قبلش لازمه قطره یا شربت استامینوفن بهش بدم؟تشکر

