Please login or Register to submit your answer
سوالات دیگر پرسیده شده از دکتر کرمبین
*برای دیدن پاسخها بر روی سوالات کلیک/لمس کنید
- یبوست نوزاد
سلام آقای دکتر دخترم سه ماه ونیم شه الان ۵ روزه شکمش کار نکرده وچون به پروتئین گاوی هم حساسیت داره پدی لاکت و پودر امپرازول مصرف میکنه چکار کنم خیلی هم دل درد داره و گریه میکنه
- آب میوه
َسلام دکترمیشه به نوزاد5ماهه آب سیب یاهویج بدیم پوره سیب هم همینطور
- Кэшбэк в интернет-казино starda официальный сайт: забери 30% страховки на случай неудачи
Веб-казино старда казино сайт – это место, на котором можно приятно развлечься. Азартные игры сопряжены с возможностью потери средств при игре. Однако, игра в казино без вероятности потерь потеряла бы смысл. Важно помнить, что управление банкроллом предполагает осознание риска потерь. Тем не менее, кешбэк в онлайн-казино официальный старда сайт даёт возможность восполнить часть денег. Это уникальная программа поощрения участников, участие в которой открыты для любого авторизованного юзера. Она помогает обеспечить резерв при проигрыше. Поэтому игроки перестают бояться, совершают ставки и готовы играть большими суммами. Возврат потерь в интернет-казино казино старда выгодно выделяется по сравнению с конкурентами. Многие довольные участники замечают, что им удалось компенсировать средства благодаря программе кешбека.
Как понять, что такое кешбэк в веб-казино?
Постоянная программа кэшбэка в казино старда казино официальный создана для помощи гемблерам, претерпели проигрыш за неделю. Она предполагает возврат части проигранных средств на бонусный счёт. Чем выше сумма проигрыша, тем больше размер возврата, зачисляемый в виде бонусов. В казино представлены несколько видов страховки от потерь: ежедневный, еженедельный и ежемесячный. Все они дают возможность получить деньги в случае проигрыша за определённый период. Размер кэшбека определяется условиями акции программы. Его размер может быть фиксированным, либо колебаться исходя из условий программы лояльности. Как правило, деньги выплачиваются в виде бонусов и требуют обязательного отыгрыша. Тем не менее, они дают шансы сделать новые ставки в привычных слотах. Следовательно, шанс отыграться сохраняется всегда. Возможность кешбэка в онлайн-казино starda casino официальный делает пользователей более уверенными. Авторизованные участники уверены, что часть потраченных денег будут возвращены в виде бонусов. Это снижает стресс, и не требуется выходить за выделенный бюджет для дальнейшей игры, даже если неудачи случаются.Как работает кешбека в интернет-казино старда казино официальный?
Все условия кешбэка веб-казино казино starda максимально прозрачны для игроков. Они доступны на странице акции. В веб-казино каждый зарегистрированный пользователь включены в программу. Для получения возврата потерь требуется делать ставки на деньги. Ежедневная активность не требуется. Достаточно сделать несколько ставок в неделю, чтобы претендовать на возврат. Помимо того, действуют основные правила:- Процент кешбэка определяется уровнем игрока в системе поощрений и составляет от 3% до 30%.
- Возврату подлежат средства от чистого проигрыша.
- Деньги возвращаются каждый понедельник по итогам прошедшей недели.
- Необходимо за 72 часа запустить бонус.
- Кэшбэк требует выполнения условий по отыгрышу.
Лимиты и условия кэшбека
Чтобы получить еженедельный кэшбек в онлайн-казино старда казино официальный сайт, игроку необходимо учесть несколько правил:- Играть на реальные средства.
- Проиграть больше, чем выиграть.
- Тратить средства в видеослотах.
- Минимальная сумма проигрыша от 100.
Преимущества кешбэка в веб-казино starda casino
Получать кешбек без ограничений в веб-казино с моментальными выводами старда казино можно каждую неделю. При этом эта программа предназначается только для невезучих игроков. Если пользователь выигрывает, начисление кешбека за прошедший период не происходит. Кэшбэк в онлайн-казино старда имеет такие преимущества:- Честная и понятная система расчётов.
- Еженедельные выплаты.
- Минимальный вейджер.
- Увеличивающийся размер возврата.
- Длительный срок отыгрыша.
- مدفوع
سلام خسته نباشیدشرمنده آقای دکترWBCنوزاددوونیم ماهه من 5تا6میباشدویکسری درآزمایش RBC1تا2بودولی سری بعدنوشته بوددیده نشد وculturنوشتهfolornormalمی باشددوماهه رژیم گاوی دارم وگندم کار موادآلرژی زاهم مصرف نمیکنم ولی همچنان مدفوع چرب وکشداراست بعضی اوقات زردرنگ وبعضی اوقات نارنجی ماننداست وجوش ریزروی گونش هست که بعضی روزهازیادمیشه ایاخطرناکه این عدد WBCمشکل نوزادچه چیزی است ممنون ازپاسخگوییتون
- مولتی ویتامین
سلام اقای دکتر برای نوزاد چهار و نیم ماهه مولتی ویتامین ویواکیدز خوبه یا آپوویتال؟
- مقدار مصرف پاراکید
سلام اقای دکتر نوزاد من هفت ونیم کیلو هست. استامینوفن پاراکید که به صورت سوسپانسیون هست چند قطره میتونم بهش بدم برای پایین آوردن تب؟
- زردی نوزاد
سلام.دخترم در اول فروردین به دنیا اومد به روش سزارین چون بچه قبلی هم سزارین بود.در بیمارستان مشکلی نداشت ولی از چهار روزگی زرد شد زردی دخترم در ۵ روزگی با دستگاه از روی پیشانیش گرفتن ۱۲٫۵ بود که دکتر گفتن خوبه و نیاز به دارو نداره بعد مجدد ۹روزگی گرفتیم به همین روش۱۰٫۵ بود بعد در ۱۸ روزگی رفتیم متخصص که هنوز زردی داشت و دکتر آزمایش وریدی نوشتن که گرفتیم که توتال بیلی روبینش ۱۱٫۲ و دایرکتش ۰٫۴ بود و توتال تیروکسین ۱۰٫۴ و tsh 5.90 و free t4 هم ۱٫۷۸ بود الان هم که سی روزه هست زردی داره که یک دکتر براش یک چهارم قرص فنوباربیتال نوشته که مصرف کنه اما از عوارض قرص میترسیم .ممنون میشم که راهنمایی کنید که بدهیم بهش یا نه
- نوزاد ۱۸ ماهه کرونا گرفته با تب ۳۹ درجه و موعد واکسن ۱۸ ماهه است کی واکسن بزنه
- خواب پیش از حد نوزاد تازه متولد شده در شب
دخترم ۳ روزه هستش اما شبا برای شیر خوردن بیدار نمیشه گاهی اوقات روزا هم اینجوریه میگن باید ۳یا۴ساعت یبار در شب شیر بدم که قندش نیوفته اما من هرکاری میکنم اصلا بیدار نمیشه کف پاهاشم ضربه محکم میزنم بازم بیدار نمیشه
- سرماخوردگی
سلام آقای دکتر وقت بخیر کودک من ۵۸روزشه.احساس میکنم سرماخورده عطسه میکنه گاهی اوقات انگار پایین بینیش خیس میشه آیا یعنی سرما خورده؟؟یا بخاطر گریه که عطسه میکنه داخل بینیش آب می مونه این شکلی میشه؟
- اگزما
دخترم اگزما دارد چه بزنم برود ۴ ماه دارد
- کشیدن موی سر
سلام اقای دکتر دخترم ۳ ماه و ۱۳ روزشه دو روزه موی سرشو با دستاشو میگیره میکشه.و از طرفی ۲۴ ساعت بیداره و خوب نمیخوابه.تو خواب یهو بدنش میپره و بیدار میشه ۵ دق میخوابه علت چیه؟رفلاکسه یا کولیک؟اینم بگم رفلاکس پنهان داره یه روز امپرازول شروع کردم براش.اما متاسفانه هر موقع امپرازول میدم نمیخوابه اصلا و ناله میکنه و شیر نمیخوره
- ختنه
سلام. پسرمن ۹ اسفند واکسن ۴ماهگی داره. میخواستم ببینم ۷ اسفند میتونم ختنه ش کنم یا بعد واکسنش ختنه کنیم؟ اگر بعد واکسن باید باشه چقدر بعد از واکسن؟
- سرفه خشک
سلام پسر من تازه سه ماهشه و سرفه میکنه و بینیش کیپ شده چه دارویی باید بهش بدم؟ وزنش ۵ کیلوعه
- جایگزینشیرخشک
بچہ من آپتامیل پپتی 1 میخورہ ؛ الآن نیست بہ جاش چہ شیر خشکی رو استفادہ کنیم
- تب.شیرخشک
- دماغ
سلام بچه ام ده ماهشه از تولد همش گوشاش و دماغش میمالید.الان دیگه گوشاش نمیماله اما گاهی موقع خواب دماغش میماله .یا توی خواب.دماغش طوری نفس میکشه انگار کیپه اما نیگاه میکنم هیچی نیست داخلش قطره میندازم بعد یه نفس آروممیکشه.و آروم میشه علتش چیه؟؟ممکنه از رفلاکسش باشه رفلاکس پنهان داشت
- نفخ ویبوست
سلام.دخترم ۵۴روزشه و۷روزه شکمش کارنکرده دکتر هم بردم شربت ژل لاکسی داده هر ۸ ساعت ۲سی سی ولی هنوز کارنکرده از روز تولد تاالانم هم نفخ داره ورزش های ک برای نفخ ویبوست هم انجام دادم نتیجه نداده دور ناف هم ماساژ دادم من باید چیکارکنم که شکمش کار کنه و نفخش برطرف شه شیر خودمم بهش میدم ممنون میشم راهنماییم کنید..
- سلام خسته نباشید دخترم چهار روزسرفه میکنه سینش چرک کرده تازه چهارماهه میشع دکترآزیروسین 200 دس لوراتادین نیوتادین و استامینوفن داده ولی خوب نمیشه
سلام خسته نباشید دخترم چهار روزسرفه میکنه سینش چرک کرده تازه چهارماهه میشع دکترآزیروسین 200 دس لوراتادین نیوتادین و استامینوفن داده ولی خوب نمیشه BEsonE50هم داده
- مدفوع زیاد نوزاد
نوزاد ۳ماهو نیم دارم که قبلا یکی دوبار شکمش کار میکرده اما الان من ۷ یا ۸بار پوشکشو عوض میکنم ایا طبیعیه و رنگش از سبز به زرد تبدیل شد

