Please login or Register to submit your answer
سوالات دیگر پرسیده شده از دکتر کرمبین
*برای دیدن پاسخها بر روی سوالات کلیک/لمس کنید
- سفر
سلام.یک نوزاد یک ماهه دارم.برای تیرماه یه مسافرت تقریبا ۳۰ روزه باید بریم تا اون موقع سن کودک ۴ ماه میشه.میتونیم کودک رو نزد مادربزرگش بذاریم و بریم.برای شیرمادر چه اتفاقی پیش میاد؟تغذیه نوزاد باید به چه صورت باشه؟
- دخترم ۷ ماهشه و سرما خورده
سلام دختر من ۷ ماهشه الان ۴ یا ۵ روزی هست که سرما خورده آبریزش بینی داره و گلوش چرک گرفته بعضی وقتا سخت قورت میده چیزی رو و همش هم حالش بهم میخوره استفراغ میکنه چیکار کنم تب ولی نداره
- آبریزش چشم خمراه عفونت
سلام اقای دکتر . نوزاد سه ماهه و نیم دارم. چشمش آبریزش همراه کمی عفونت داره. چه قطره یا پمادی میتونم استفاده کنم برای درمانش؟
- سرماخوردگی نوزاد ۸ماهه
سلام نوزاد ۸ماه من دوهفته پیش سرماخوردگی داشت متخصص شربت ازیترومایسین دادن الان دوهفته است که دادم شربت هم تموم شد ولی آب بینی خشک نمیشه نه سرفه میکنه نه عطسه میکنه فقط آب بینیش میاد چیکار کنم
- سلامت نوزاد
سلام و خسته نباشید نوزاد ما 35 روزه است بیشتر مواقع دل پیچه داره و زمان دلپیچه به خود میپیچد و رنگش بنفش میشه ولی گریه نمیکنه بیشتر مواقعه کوتاه اتفاق می افته و با بغل کردن بهتر میشه قطره پدی لاکت و شربت سگا گریپ طبق تجویز دکتر میدیم ولی چندان تاثیر نگذشه و یک برامدگی سمت چپ زیر شکم داره که موقع زور زدن اون برامدگی بیشتر میشه و اگه گرسنه باشه پاهای نوزاد میلرزه که خیلی زمانش کم هست یاداور شوم نوزاد 36 هفته به دنیا اماده موقعه بدنیا امدن وزنش 2150 کیلو گرم بود و قند خونش پایین که 5 روز در ان ای سیو بود ممنون میشم کمک کنید
- رفلاکس
سلام پسرم ۷ ماهشه و بردمش دکتر گفت الرژی داره و رفلاکس و حساسیت به پروتئین گاوی براش دارو نسخه کرد و شیر خشک اپتامیل پپتی جونیور داد و گفت تا سه هفته غذا بهش نده اما الان هم برمیخوره و هم اسهال سبز و بد بو شده آیا شیر خشک رو عوض کنم و اگر بهش غذا ندم مشکلی براش پیش نمیاد؟؟؟
- خلط با رگه خون در مدفوع نوزاد
سلام توی مدفوع نوزادم رگه خون دیدم نوزاد 3ماه ونیمم توی آزمایش مدفوع گلبول سفید رو نشون داده4تا6..ی دکتر بردم گفت عفونته کوتریموکسازول دادتا5روز دادم خورد ولی باز بعد ازچند روز رگه خون توی مدفوعش دیدم علتش چیه؟ی دکتر دیگه بردم میگه آلرژی داره چکارکنم
- Возврат потерь в интернет-казино {криптобосс казино}: получи 30% страховки от проигрыша
Интернет-казино casino cryptoboss casino официальный сайт – это место, на котором можно с комфортом провести время. Азартные развлечения всегда сопряжены с риском потери денег на ставках. Тем не менее, игра в казино без вероятности проигрыша утратила бы смысл. Важно помнить, что планирование бюджета требует осознание риска потерь. Тем не менее, возврат потерь в казино криптобосс казино официальный сайт позволяет вернуть часть средств. Это уникальная программа для возврата средств, участие в которой доступны для каждого авторизованного игрока. Она помогает иметь план Б в случае полной неудачи. Благодаря этому пользователи перестают бояться, совершают ставки и ставят больше. Кешбек в веб-казино cryptoboss заметно выделяется на фоне конкурентов. Многие игроки признают, что они смогли вернуть средства с помощью кэшбека.
Как понять, что такое кешбэк в веб-казино?
Постоянная программа кэшбэка на платформе криптобосс казино онлайн создана для поддержки участников, претерпели неудачу в течение недели. Она предполагает компенсацию части потерь в виде бонусов. Чем больше сумма проигрыша, тем больше количество средств, зачисляемые в виде бонусов. В казино работают различные типы кэшбэка: ежедневный, недельный и ежемесячный. Все они позволяют вернуть средства обратно в установленные сроки. Размер страховки от потерь зависит от условий акции программы. Его размер может быть фиксированным, либо колебаться исходя из правил статуса игрока. Как правило, возвращаемые деньги выплачиваются в виде бонусов и подлежат условиям вейджера. При этом, они дают шансы для ставок в привычных слотах. А это означает, возможность вернуть проигрыш остаётся всегда. Наличие кэшбэка в интернет-казино криптобосс казино официальный сайт делает игроков более уверенными. Авторизованные пользователи знают, что часть проигранных средств обязательно вернутся на игровой счёт. Это снижает стресс, и не требуется выходить за выделенный бюджет для дальнейших ставок, в случае временных неудач.Механика действия кешбека в казино cryptoboss казино?
Полные условия кэшбэка онлайн-казино криптобосс казино официальный сайт максимально ясны. Они доступны в разделе, описывающем правила. На онлайн-платформе все авторизованные участники включены в программу. Для получения кэшбека требуется совершать ставки на деньги. Игра каждый день не требуется. Можно сделать ставки в течение недели, чтобы претендовать на возврат. Помимо этого, действуют основные условия:- Процент кэшбека зависит от уровня игрока в программе поощрений и находится в диапазоне 3-30%.
- Выплачиваются деньги чистого проигрыша.
- Деньги начисляются по понедельникам за предыдущую неделю.
- Необходимо в течение 3 суток активировать и использовать бонус.
- Кешбэк подлежит обязательного вейджера.
Основные правила и лимиты возврата потерь
Чтобы получить еженедельный кешбек в веб-казино сайт криптобосс казино, игроку необходимо соблюсти несколько правил:- Совершать ставки на реальные деньгами.
- Потратить больше, чем выиграть.
- Проводить игру в слотах.
- Минимальный размер потерь начинается от 100 единиц.
Преимущества возврата потерь в онлайн-казино криптобосс
Получать кешбэк без ограничений в веб-казино казино криптобосс можно еженедельно. При этом эта программа действует для пользователей, столкнувшихся с неудачей. В случае успеха, начисление возврата потерь за прошедший период не происходит. Кэшбек в веб-казино cryptoboss обладает следующими преимуществами:- Прозрачность расчётов.
- Регулярные начисления средств.
- Минимальные требования для отыгрыша.
- Растущий размер компенсации.
- Удобное время для отыгрыша.
- سلام اقای دکتر پسرمن۵ماهشع اسهال شدید شده دوروزم تب داشت خوب شد ولی اسهالش خوب نمیشه اذیت میشع گریع میکنه دست ب لثه پاینش زدم دیدم دندونش زده بیرون چیکاکنم
- شربت افاکسیم به نوزاد ۶ ماهه
با سلام و خسته نباشید. شربت آفاکسیم ۱۰۰ که دکتر برای نوزاد ۶ ماهه با عفونت شدید و مشکوک به کرونا تجویز کرده هر ۱۲ ساعت، پنج سی سی. من به اشتباه ۶ ساعته دادم. لطفا بفرمایید که خطرناک نیست؟؟ خیلی نگرانم ممنون میشم
- ضربه زدن به اسباب بازي
با سلام دختر من فردا چهار ماهه ميشه. اما هنوز نميتونه به عروسك ها ضربه بزنه و اصلاً تلاشي براي رسيدن به عروسك نشون نميده. دستش رو ميخوره و به اسباب بازيها فقط نگاه ميكنه.آيا اين حالت طبيعيه؟ بقيه واكنش ها از جمله نگاه كردن ، دنبال كردن، واكنش به صدا، لبخند، خنديدن، غلت زدن را انجام ميده. اما نسبت به بدست آوردن اشيا روبروش هيچ تلاشي نميكنه. اين واكنش تا چندماهگى بايد بوجود بياد؟
- لرزش ناگهانی نوزاد
کودک من هشت ماه داره.امروز به طور ناگهانی دچار لرزش شد مثل وقتی سردمون میشه.علتش چی میتونه باشه؟
- بیسکویت مادر
سلام وقت بخیر پسرم۷ماهشه میتونم بجای سرلاک بهش بیسکویت مادر بدم؟
- شیرخشک
بهترین شیرخشک برای نوزاد نارس
- سلام سه دخترهفت ماهه دارم سه روزه سرش،خیلی داغه دست وپاش سرد
- رفلاکس
سلام دخترم ۳ماه و بیست روزشه وقتی بغلش میکنم زور میزنه خودشوخم میکنه میاره جلو ودستاشو مشت میکنه سرخ میشه خیلی زود هم خوب میشه البته موقعی ک بغلمه و راه میرم اینجوری میکنم چرا اینجوریه میترسع یا دل درده نگرانم چکار کنم
- بیقراری نوزاد وسرماخوردگی
سلام.بچم 40روزشه و 4/5کیلو. عتصه وسرفه میزنه و گرفتگی بینی با رنگ سبز و دو روزه بیقراری میکنه و گریه میکنه فکر کنم احساس درد میکنه آیا میشه قطره استامینوفن بهش داد؟البته برا فخ قطره بهش میدیم و ترنجبین
- قطره متوکلوپرامید
سلام آقای دکتر دو ماهه دکتربرای نوزادم قطره متوکلوپرامید برا رفلاکس داده با۳ قطره شروع شدالان ۵ قطره گفته هر ۸ ساعت. چهار ماهشه وزن۶۸۰۰.زیاد نیست واینکه تاکی بدم؟ممنون
- سرما خوردگی
سلام پسرم 6ماهه است آب ریزش بینی سرفه عفونی داره باید چه دارویی بهش بدم.ممنون
- مجرای اشک
سلام وقت بخیر.مجرای اشک چشم راست٠نوزادم بستس پیش فوق تخصص ومتخصص چشم بردم رشت.الان زیرپلکش سفت شده گوشه چشم.ماساژهم میدادم.قطره باکتی مایدواشک مصنوعی استفاده میکنه٣۶روزشه.دیگه چیکارکنم.دماغشم گرفتش.ممکنه سفتی کیست باشه؟

