Please login or Register to submit your answer
سوالات دیگر پرسیده شده از دکتر کرمبین
*برای دیدن پاسخها بر روی سوالات کلیک/لمس کنید
- نوزاد
دخترم سه ماهه هست ابریزش بینی صداگرفتکی و سرفه داره
- چشم
دخترم ٣ماه اش هست. چشماش ازكنارش چرك زرد رقيق مياد بيرون. صبح هم كاملا بسته شد. و انتهاي نفس كشيدنش يكدفعه خس خس بلند ميكنه.
- سلام شبتون بخیر تب نوزاد یکساله تا ۳۸ اومده و از شیاف ۱۲۵ استفاده کردیم پایین میاد ولی دوباره بالا میره؟ به همین شکل کنترل کنیم خطرآفرین نیست؟
- Кэшбэк в интернет-казино starda официальный сайт: забери 30% страховки на случай неудачи
Веб-казино старда казино сайт – это место, на котором можно приятно развлечься. Азартные игры сопряжены с возможностью потери средств при игре. Однако, игра в казино без вероятности потерь потеряла бы смысл. Важно помнить, что управление банкроллом предполагает осознание риска потерь. Тем не менее, кешбэк в онлайн-казино официальный старда сайт даёт возможность восполнить часть денег. Это уникальная программа поощрения участников, участие в которой открыты для любого авторизованного юзера. Она помогает обеспечить резерв при проигрыше. Поэтому игроки перестают бояться, совершают ставки и готовы играть большими суммами. Возврат потерь в интернет-казино казино старда выгодно выделяется по сравнению с конкурентами. Многие довольные участники замечают, что им удалось компенсировать средства благодаря программе кешбека.
Как понять, что такое кешбэк в веб-казино?
Постоянная программа кэшбэка в казино старда казино официальный создана для помощи гемблерам, претерпели проигрыш за неделю. Она предполагает возврат части проигранных средств на бонусный счёт. Чем выше сумма проигрыша, тем больше размер возврата, зачисляемый в виде бонусов. В казино представлены несколько видов страховки от потерь: ежедневный, еженедельный и ежемесячный. Все они дают возможность получить деньги в случае проигрыша за определённый период. Размер кэшбека определяется условиями акции программы. Его размер может быть фиксированным, либо колебаться исходя из условий программы лояльности. Как правило, деньги выплачиваются в виде бонусов и требуют обязательного отыгрыша. Тем не менее, они дают шансы сделать новые ставки в привычных слотах. Следовательно, шанс отыграться сохраняется всегда. Возможность кешбэка в онлайн-казино starda casino официальный делает пользователей более уверенными. Авторизованные участники уверены, что часть потраченных денег будут возвращены в виде бонусов. Это снижает стресс, и не требуется выходить за выделенный бюджет для дальнейшей игры, даже если неудачи случаются.Как работает кешбека в интернет-казино старда казино официальный?
Все условия кешбэка веб-казино казино starda максимально прозрачны для игроков. Они доступны на странице акции. В веб-казино каждый зарегистрированный пользователь включены в программу. Для получения возврата потерь требуется делать ставки на деньги. Ежедневная активность не требуется. Достаточно сделать несколько ставок в неделю, чтобы претендовать на возврат. Помимо того, действуют основные правила:- Процент кешбэка определяется уровнем игрока в системе поощрений и составляет от 3% до 30%.
- Возврату подлежат средства от чистого проигрыша.
- Деньги возвращаются каждый понедельник по итогам прошедшей недели.
- Необходимо за 72 часа запустить бонус.
- Кэшбэк требует выполнения условий по отыгрышу.
Лимиты и условия кэшбека
Чтобы получить еженедельный кэшбек в онлайн-казино старда казино официальный сайт, игроку необходимо учесть несколько правил:- Играть на реальные средства.
- Проиграть больше, чем выиграть.
- Тратить средства в видеослотах.
- Минимальная сумма проигрыша от 100.
Преимущества кешбэка в веб-казино starda casino
Получать кешбек без ограничений в веб-казино с моментальными выводами старда казино можно каждую неделю. При этом эта программа предназначается только для невезучих игроков. Если пользователь выигрывает, начисление кешбека за прошедший период не происходит. Кэшбэк в онлайн-казино старда имеет такие преимущества:- Честная и понятная система расчётов.
- Еженедельные выплаты.
- Минимальный вейджер.
- Увеличивающийся размер возврата.
- Длительный срок отыгрыша.
- دندونم درد میکنهه وعفونت کرده بچه شیر میدم
- سنجش تب
سلام. برای سنجش تب نوزاد عدد تب سنج دیجیتالی که در زیر بغل قرار داده می شود، درست است؟ یا اینکه باید با هشت دهم جمع کرد؟
- گلو درد
سلام وقت بخیر گلوم خیلی میاره و سوز میزنه چه شربتی میتونم بخوره که بچه ام شیر میخوره مشکلی نداشته باشه دخترم ۸ماهشه
- سرفه کودک ۵ماهه
سلام وقت بخیر.دخترم همش لثه هاشو میماله ب وسایل بازیش و انگشتاشو میخوره.۵ماهو ۱۰روزشه امروز سرفه صدادار میکنه و هوق میزنه تبم نداره انگارخلط داره.چ دارویی باعث کمترشدن سرفش میشه ک مناسب سنش باشه
- شربت گایافنزین
سلام دخترم ۶ماهشه دکتر بهش شربت گایافنزین داده روزی ۳بار یک ونیم سی سی اصلا اعلایم سرماخوردگی یا سرفه نمیکنه دوروز دادم الان دونستم خطرناکه برای نوزاد چکار کنم ممنونم؟
- قطره استامینیفن
سلام همزمان مصرف استامینیفون با قرص لاکتیز برای نوازاد یکماهه عوارض داره؟
- شیردهی
سلام و وقت بخیر. نوزاد ده ماهه دارم. آلرژی به پروتئین گاوی داره. اما به خیلی چیزای دیگه مثل انگور و هلو و بادام و تخم مرغ و... هم آلرژی داره. در حال حاضر هم شیر خودمو شبها و شیرخشک آپتامیل پپتی ۲ رو روزها بهش میدم. میتونم دیگه شیر خودمو قطع کنم؟ چون هر وقت با خوردن یچیز جدیدی از طرف من داره آلرژی میشه و اذیت میشه.
- علت گره بودن یا توده سفتی در سنه نوزاد دختر
- سلام من پسر پنج ماه دارم عمل کلیه هم کرده وقتی بعل میکنم پاهاش کبود قرمز میشه از چیه
سلام
- سرماخوردگی کودک ۱۰ ماهه
سلام خسته نباشید پسر ده ماهه ای دارم که حدود ۱ هفته ست آبریزش بینی داره بهش سیفکسیم ۱۰۰ با سیتریزین و کوریزان میدم بهش اما هیچ تغییری نکرده چی بهش بدم که آبریزشش قطع بشه یه خورده هم خس خس سینه داره ممنون میشم پاسخ بدین
- شستشوی معده نوزاد
سلام .خسته نباشید.ببخشید نوزاد ما دیشب به دنیا اومده و از صبح همش یع میزنه (مثل کسی که حالت تهوع داره و میخواد استفراغ کنه)و سینه ی مادرشو نمیگیره..گفتن باید شستشوی معده بدن...آیا این کار برای نوزاد خطرناک نیست؟و اینکه لازمه باید انجام بشه؟
- کم کاری تیرویید
سلام ممنون از اینکه به سوالاتم جواب میدید.من کم کاری تیروئید دارم. دخترم 4 ماهشه روز 5 تولد تیروئیدش 5 بودروز 11 دوباره از پاشنش خون گرفتن گفتن 3 ونرماله.ایا دوباره نیاز به آزمایش داره یا نه. سوال دیگم اینکه هنوز گردن نگرفته و دستاشو بیشتر وقتها مشت میکنه آیا مشکلی داره؟ ممنون
- شربت
سلام اقای دکتر واسه دستشویی نکردن بچه پدی لاکت خوبه یا بی بی کر کدومش زودتر باعث میشه بچه تا چندروزکه دستشویی نکنه دستشویی کنه
- نوزاد
سلام من دوقلوهام 4 ماهشونه 35 هفتگی ب دنیا آمدن دکتر شیر خشک نان اچ آ داده بود بعد دوماه شیر خشک یارانهای دادم الان دیگه نمیخورند و رفلاکس معده دارن از چه برند شیر استفاده کنم لطفاً راهنمایی کنید
- شیر خشک
سلام دخترم ۶ ماهشه تا الان شرخشک اال ۱۱۰ فقط بهش میدادم که فقط اال بهش میسازه الان گیر نمیاد جاش چی بدم
- سلام وقت بخیر دختر من تو 7ماهه ولی وزن خوب نمیگیره الان 6کیلو هست 1800بود بدنیا آمد غذا هم نمی خوره شیر خشک میخوره گیگوز میشه راهنمایی کنید

