Please login or Register to submit your answer
سوالات دیگر پرسیده شده از دکتر کرمبین
*برای دیدن پاسخها بر روی سوالات کلیک/لمس کنید
- شیرخشک
سلام اقای دکتر پسر من سه ماهشه از اول شیرخشک نان همراه شیر مادر خورده بعد چندوقت بخاطر جوش صورت و احتمال الرژی شیرخشک اچ آ نان فرمودین بدیم بهش الان یه مدته این شیرخشکو نمیخوره انگار از طعمش خوشش نمیاد میتونیم برند شیرخشکو عوض کنیم؟ همچنان اچ آ بدیم یا میتونیم معمولی بدیم؟
- غذای کمکی نوزاد
سلام. آقای دکتر نوزاد پنج ماهه ای که غذای کمکی اش از چهار ماهگی شروع شده باید در روز چند وعده و در هر وعده چند سی سی غذای کمکی بخوره؟ چون وزن کمتر گرفته بود از چهار ماهگی فرنی آرد برنج رقیق براش شروع شده بود.
- شیر دادن
سلام خسته نباشین دختر من چهارماهه هستش احساس میکنم لاغر هست و وزنی نداره یعنی وزنش کمه آیا شیر لیدی میل باعث وزن گیری دخترم میشه
- شیر خشک
سلام اقایه دکتر من بچم ۴۰روزشه هفت ماهم به دنیا امده شیر خودمم کم شده بچم سیر نمیشه باید چه شیر خشکی براش بخرم
- قطره بینی
سلام خسته نباشید برای سرماخوردگی و آبریزش بینی نوزاد سه ماهه چه قطره ی بینی خوبه باتشکر
- تهوع دخترم
سلام دخترم یازده ماهشه از دیشب هرچی میخوره بالا میاره..تب نداره..بیحالم نیست..فقط بالامیاره چیکار کنم-??
- قطره متوکلوپرامید
سلام این قطره رو میشه در صورت تهوع و رفلاکسش به نوزاد ۵۶روزه داد؟ چند قطره میتونم بدم
- شربت زینک پلاس
سلام من دخترم رو دو هفته پیش بردم دکتر متخصص اطفال که دکتر فیروز آبادی بود ایشون بعد از وزن گیری دخترم گفتن یک کیلو وزنش کمه شربت زینک پلاس دادن گفتن بعد از یک ماه دوباره بیارش ببینمش با اینکه دکتر متخصص اطفال هستن از بهداشت شنیدم که باعث بلوغ زود رس میشه یعنی من دیگه بهش ندم نگران شدم میشه راهنمایی کنید ممنون
- شیردهی در شب
سلام دکتر خسته نباشید دخترم یک سالشه شبا چندین بار گریه میکنه وشیر میخوره نزدیک سه چهار بار وصبح اصلا میلی به صبحونه یا ناهار نداره ممکنه بخاطر شیردهی تو شب باشه که گرسنه نمیشه در طول روز هم بیشتر تمایل به شیر خوردن داره
- Джекпот – это легко
Главный приз – значительный приз, превосходящий вложение в сотни тысяч раз. Это одна из главных целей любого игрока. Для того чтобы сорвать его, необходимо внимательно прочитать условия unlim casino официальный и процедуры, что предлагает подобный выигрыш. Наибольший в хрониках выигрыш, полученный в казино анлим достиг 8 000 000 $.. Статистика свидетельствует о показателе, что наибольшие шансы срыва главного приза – на игровых автоматах.
Типы главных призов
В анлим казино официальный предлагается несколько типов выигрышей, дающих возможность выиграть от нескольких тысяч долларов до нескольких миллионов:- Постоянный – с заданной величиной выигрыша. Он остается неизменным все время проведения игры, независимо от величины и числа ставок игроков. Для его выигрыша требуется выполнение установленного правила, например, заданной последовательности символов на игровом аппарате.
- Постоянно растущий – наиболее известный и распространенный джекпот. Его размер непрерывно увеличивается в зависимости от числа и величины вложений всех геймеров. В случае, если никто не выигрывает, он увеличивается, в зависимости от установленных правил. После момента, когда выпадает джекпот, он снова падает до минимального значения. Именно этот вид джекпотов обеспечивает получить крупнейшие призы.
- Входной – призовой фонд постоянного размера, распределяемый между группой геймеров случайным образом. Он выдается победившему по концу розыгрыша.
- Невидимый – сумма данного джекпота не сообщается участникам. При этом определены рамки, за которые не должен превышать призовой фонд. Как только размер фонда достигает установленного уровня, производится жеребьевка случайным образом, при этом соблюдения никаких условий не требуется.
- Удвоенный бонус – перспектива получения суперприза за игру. Здесь вероятность победы варьируется от величины ставки. При этом не известен ни размер, ни правила получения выигрыша.
Что требуется для получения джекпота?
Самым выгодным является называемый прогрессивный джекпот, сумма которого растет с каждой неудачей. В это время небольшая доля каждого вложения направляется только на увеличение этой суммы, что в конечном итоге достигает уровня миллионов. Для формирования призовой суммы используются три ключевых метода:- Призовой фонд увеличивается на конкретном автомате. На этот слот выделяется определенный процент от каждого взноса в этом конкретном автомате. Такие джекпоты не достигают больших размеров, зато сорвать их гораздо легче.
- Увеличение суммы проходит за счет вложений всех участников, играющих на слотах, что приводит к ее значительному росту.
- Наибольшие призы создаются путем создания независимого помощника, на аккаунте которого накапливаются средства группы игорных заведений, входящих в определенную сеть.
Как подобрать «подходящий» главный приз
Продвинутые игроки разрабатывают сложные стратегии подбора и игры с прогрессивными главными призами. Но выделяются общие принципы, которым следуют все энтузиасты азартных игр:- Детальное изучение правил автомата или другой игры, на которую доступен джекпот.
- Тратить свой банк-ролл на слот, с выигрышем, увеличивающимся со временем.
- На многих игровых автоматов правдиво правило: меньше барабанов – больше вероятность джекпота.
- Смелость рисковать большими средствами. Это условие многих казино, повышая ставки именно для слотов с джекпотами.
- При возможности делать минимальные вложения, при этом наращивая их частоту, увеличивать ставки только по необходимости игрового заведения.
- При получении джекпота не надеяться на повторение успеха на постоянной основе, продолжая делать ставки по разработанной ранее стратегии.

Выплаты нарастающих джекпотов
Прежде чем участвовать в розыгрыше джекпота, нелишним будет ознакомиться с правилами по их получению. Дело в том, что многие казино ограничивают объем средств, которую можно вывести в течение месяца. То есть, если эта сумма ограничена $1000, а вы получили 100 тыс. долларов, то на ее получение средств уйдет более 8 лет, что не приемлемо даже для самого терпеливого игрока. В особенности, если учитывать, что многие заведения могут быстро прекратить свою деятельность и выплат просто не будет. Именно поэтому в положениях о выплатах необходимо наличие сноски, в где сказано, что ограничение не действует на прогрессивные выигрыши. Стоит посмотреть мнения на независимых ресурсах о честности игорного заведения, чтобы сделать правильный вывод, не попавшись на удочку мошенников. - خسته نباشید بچه ام دو ماهشه فاویسم داره سرماخورده آزیترومایسین میتونم بدم بهش سرفه وآبریزش بینی داره
- جوشاندن شیر
سلام آقای دکتر من از پاسخ های بی وقفه و کامل و خوب شما بسیار سپاس گذارم واقعا از شما ممنونم امیدوارم خدا بهتان همواره تن سالم و دل خوش بدهد آقای دکتر من از شما پرسیدم که برای تهیه غذای کمکی بچه شیر پاستوریزه چه مدت زمانی باید جوشیده شود و شما گفتید شیر پاستوریزه نیازی به جوشیدن ندارد اما پس چرا در برگه ای که بهداری داده اند نوشته است که شیر پاستوریزه جوشیده شده ؟؟و یا در اینترنت برای تهیه فرنی نوشته است که شیر پاستوریزه را به مدت ۲۰ دقیقه بجوشانید؟؟؟
- سرماخوردگی
نوزاد حدود سه ماهشه. خیلی وقته یه سرماخوردگی خفیف داشت که سینش خس خس میکرد و خرخرم داشت. الان سرماخوردگیش بیشتر شد سرفه هم داره
- فاویسم و قرص پشه
سلام برای کودک فاویسمی قرص پشه مشکلاینجادمیکند؟
- شیر
بچه 4ماه 22روزشه رفلاکس داره وزنگیری خوبی نداره شیر خشک ببلاک ARمیدم یبوست میشه تازه خریدیم یکم افزایش وزن پیدا کرده برا یبوست چیکار کنم
- آيا ميتونم از آلمان با شما صحبت كنم
دكتر هاى آلمان متاسفانه فقط ميگن كودك سالم هست و جيغ زدن او لازم وقت است،شايد باور نكنيد من دچار مسئله روحى شدم و قادر به نگهدارى او نيستم،شير فراوان دارم ولى ميدوشم،خواهش ميكنم كمكى از نظر دارويى براى آرامش بچه و يا چاى بچه و هر چيزى كه ميدانيد براى نجات من بفرمائيد،انشاءالله مادرم به ايران آمد حتما جبران خواهد كرد،ممنونم
- ريفلاكس
با سلام، دختري دارم به سن دو ماه و ٢٥ روز با وزن ٥/٦٠٠ و قد ٦٤ شير خودم رو ميخوره و به اصرار پزشك بعضي از روزها يك يا دو وعده ٦٠ ميلي آپتاميل پپتي چون به ساده حساسيت داره، از يك ماهگي بچه رفلاكس داره و صبح و شب رانيتيدين ميدم، بهتر شده اما پپتي رو هنوزم بالا مياره، ميخواستم بدونم آيا وزنش كمه؟ بايد چيكار كنم؟
- مشکل نوزاد ۳ ماهه
سلام دختر من خیلی از خواب میپرد صدا نباشه علت چیه
- زعفران و بستنی
سلام آقای دکتر پسرم ۹ماه و۲۰روزشه میتونم توی فرنی زعفران دم کرده بریزم ؟بستنی و ماست پرچرب پاستوریزه میتونم بهش بدم؟
- عفونت چشمی نوزاد
با سلام پسر ۴ ماهه من یک هفته پیش سرماخورده الان ۳ روزه چشم راستش شب ها ازش عفونت میومد قطره باکتی ریختم خیلی بهتر شد الان چشم چپش هم اونطوری شده میخواستم ببینم همین قطره رو من ۸ ساعتی یک قطره میریزم کفایت میکنه؟؟


