Please login or Register to submit your answer
سوالات دیگر پرسیده شده از دکتر کرمبین
*برای دیدن پاسخها بر روی سوالات کلیک/لمس کنید
- میزان شیردهی
سلام اقای دکتر. توزاد یه ماهه دارم شیرخشک بهش میدم. خواستم بدونم تو یه ماهگی چن ساعت یه بار باید شیردهی بشه و در هربار شیردهی به طور متوسط چند میلی لیتر شیر باید بخوره؟
- تشنج نوزاد
پسرم 12ماهشه دو هفته پیش تشنج کرد دکتر قرص دیازپام داد دیشب تبش شد 39.5طبق روی قرص درج شده بود یکی ونصف بهش دادیم با استامینوفن آیا لازمه هر 8ساعت همراه استامینوفن دیازپام هم بدیم
- سرفه نوزاد۴ماهه
سلام آقای دکتر دخترم از دیروز سرفه میزنم صرفش مثل کسی که خروسک گرفته هست وبینیش هم خور خور میکنه امکان داره آنفلوآنزا گرفته باشه خواهر آنفلوآنزا داشته
- سرفه خلط دار نوزاد 3 ماهه
سلام
نوزاد 3 ماهه دارم که سرفه خلط دار داره سرفه که میکنه خیلی اذیت میشه یکم بد حاله لطفا بگین چه دارویی بهش یدم - سلام.دخترم ۸ماهس.روزی چند بار شیرمو میخوره.دکتر برام قرص سیپرو فلوکساسین نوشنچته.برا کودکم ضرر داره
- لطفا کمکم کنید
آقای دکتر نوزاد سه ماه دارم وزنش رو 4.500مونده وزن تولدش 3کیلو 30گرم بوده خوب وزن میگرفت بعدش سرما خورد الان وزن نمیگیره آقای دکتر بردم دکتر آزیترومایسین داد با شربت پلارژین با آمپول اکسی کورت شربت آزیترومایسینش تموم شده هیچ جا نیست اصلا آنتی بیوتیک پیدا نمیشه پودر امپروزل 5هم داده که خوردن و نخوردنش هیچ فرقی نداره الان آمپول اکسی کورت رو زده و شربت پلارژین بهش دارم میدم سرفه هاش خلطی شده چیکارکنم ؟ توروخدا من پول دکتر هم ندارم که هر دقیقه ببرم دکتر راهنماییم کنید چه دارویی بدم الان ریه هاش عفونت کرده ؟؟؟ کمکم کنید و اینکه تا الان تب نداشته
- ناله و بی قراری
سلام اقای دکتر دخترم شیش ماه و یک هفته اس همش ناله میکنه مدام آروغ داره به سختی آروغ میزنه همشم دل درد هست به خاطر چیه.گاهی شیر خشک با قطره چکون میدم بهش شیشه شیر نمیگیره
- اسهال نوزاد دوماهه
- آبریزش چشم خمراه عفونت
سلام اقای دکتر . نوزاد سه ماهه و نیم دارم. چشمش آبریزش همراه کمی عفونت داره. چه قطره یا پمادی میتونم استفاده کنم برای درمانش؟
- سلام دخترم ۵۰ روزش خیلی بد خواب شبا اصلا خواب نداره و بی قرار شربت بی بی سد بدم؟؟؟؟
- یبوست نوزاد ۵ماهه
- سرفه نوزادان
با سلام بچه ام ۴ماهه دوروز سرفه می کنه شیرم کم می خوره چی بهش بدم بهتره
- اسهال
سلام وخسته نباشید پسرم ۱۵ ماهش اسهال داره ولی بدون تب چه شربتی مناسب سنش هست چه مقدار وچند بار در روز
- درباره قی دادنه چشم نوزاد
سلام بچم یه ماهو ده روزشه چشاش قی میده هرچند ساعت باید از قطره باکتی ماید استفاده کنم؟
- پانگرفتن نوزاد
سلام فرزند من نارس بود هفت ماهه به دنیا امد الان ۱۵ ماهه هست پا نمیگیره ممنون میشم راهنمایی کنید
- لرزش ناگهانی نوزاد
بخشید من پسرم از ۱سالگی به بعدموقع دراوردن دندون های تخت و اسیا و...تب میکنه و همزمان ک تب میکنه گاهی میلرزه و احساس ترس هم میکنه یهو میلرزه و میترسه بدجورولی تامیلرزه دستشو میگیرم وایمیسه یعنی ادانه دارنیستش میخاستم بدونم مشکل چیه الان توی ۲۰ماهگی هستش
- Опытный мастер по ремонту ноутбуков с выездом
Популярные вопросы (FAQ) Как много часов занимает проверка? В основном уважающих себя автосервисов первичная проверка выполняется за 15-30 минут и зачастую является бесплатной опцией.Да, профессиональный центр непременно дает гарантийное обязательство на услуги и комплектующие. Срок гарантии может отличаться от трех месяцев до двух лет.Что еще важно учитывать в процессе выбора? Не считая технической стороны вопроса, оцените качество обслуживания в целом. Удобное расположение, комфортная зона ожидания, вежливость работников – это указывает об почтении к покупателю. Изучите отзывами в интернете, но подходите к ним критически. Существование плохих оценок, на которые техподдержка реагирует адекватно и по делу, часто более показательно, чем отсутствие таковых вовсе. Помните, что выбор проверенного партнера для ремонта техники – это вложение в ее длительную и бесперебойную работу. Добротный московский сервисный центр по ремонту ноутбуков не просто устраняет поломки, а способствует сохранению ваши файлы, время и нервы, восстанавливая устройству исходную производительность.• Проблемы с матрицей: нет изображения, полосы, мертвые пиксели. Требует бережной установки нового экрана.• Проблемы материнской платы: ноутбук не включается, не заряжается, перегрев. Самый сложный и дорогой вид ремонта.• Выход из строя твердотельного накопителя (SSD): пропадание данных, замедление работы, посторонние звуки. Решается установкой нового диска.• Проблемы с клавиатурой: не срабатывают клавиши, нет отклика. Обычно нужна замена модуля.Как выбрать оптимальный сервисный центр для починки? Далеко не каждый центр по ремонту, что вы отыщете по запросу "ремонт ноутбуков адрес телефон", заслуживает доверия. Уделяйте внимание на ключевые параметров.Фирменный портал с всей информацией и мнениями настоящих пользователей. Прозрачная стоимость. Расчет на работы формируется после обследования и согласована с вами. Наличие гарантии на все выполненные работы и установленные комплектующие. Опытные мастера со специализацией на конкретных брендах например (Asus, Acer, Lenovo, HP, Apple и другие). Сроки восстановления. Качественный центр старается выполнить работу в кратчайшие сроки.После этого вам предоставят итоговую смету. Открытость — важнейший фактор. Вам обязаны подробно разъяснить, что конкретно вышло из строя, какие детали будут нужны и почему их замена необходима. Опытный мастер озвучит возможности: детали от производителя, качественные аналоги или б/у компоненты с других устройств, пояснив различия в стоимости и долговечности.Где отремонтировать ноутбук? Надежные мастерские вашего района Мастерские ремонта ноутбуков с выездом у метроНадежный ремонт компьютер ноутбукник ноутбуков обычно обладает характерными особенностями. Его работа проходит в чистом, оборудованном помещении, а не "на коленке" в подъезде. Он использует необходимые диагностические приборы: мультиметры, программаторы, источники питания. Профессионал непременно делает первичную диагностику бесплатно и только после нее сообщает окончательную стоимость ремонта, согласовывая ее с клиентом.
- مصرف دو شربت کتوتیفن و دیفن هیدرامین
سلام. ایا مصرف دو شربت زادیتن و دیفن هیدرامین باهم به فاصله ۴ ساعت از هم برای نوزاد ۱۵ ماهه( به اندازه یک سی سی) خطرناکه؟ خانومم داره دیوانه میشه( میگه قبلا شنیده بودم خطرناکه)
- زردی نوزاد ۱۵ روزه
زردی نوزاد ۱۵ روزه هستش
- خواب نوزاد سه ماهه
نوزاد سه ماهه دارم که نارس بوده ودر هفته 32 به دنیا امده بیشتر از 19 ساعت میخوابد ووقتی که بیدار است فقط گریه میکند .با بغل کردن وهرکار دیگری گریه اش اروم نمیشه چکارباید بکنم

