Please login or Register to submit your answer
سوالات دیگر پرسیده شده از دکتر کرمبین
*برای دیدن پاسخها بر روی سوالات کلیک/لمس کنید
- بزرگی زبان
سلام. یک نوزاد 4ماهه دارم که زبانش کمی بزرگ است واز لحاظ ظاهری کاملا سالم است آزمایشهای غربالگری نرمال بوده امکان سندروم هست
- شیرخشک
سلام وخسته نباشیدمیتونیم دونوع شیرخشک به ووزادبدیم اشکالی نداره
- شیر خشک
نوزاد ۳۲ روزه دارم که شیرخشک کمکی باید بدم، تا چند روز پیش شیرخشک نان دادم بهش!یبوست گرفت و پوستش دونه های قرمز زد، الان براش شیر خشک اپتامیل پپتی گرفتم و یک روزه شروع کردم! احتمالش هست که وزن نگیره چون میگن رژیمی، اینم یبوست میاره؟؟
- سوال
بإسلام.اقاي دكتر براي نوزاد هفت ماهه ميشه قطره اي معرفي كنيد كه هم آهن داشته باشه و هم مولتي ويتامين؟ دخترم الرژي داره به قطره هاي كه بهداشت ميده همون ديقه ميدم بالا مياره باز ميدم بالا مياره الرژي و رفلاكس هم داره وزن ٩كيلو وزن تولد٤٢٠٠ شيرخشك ميخوره ببلاك
- سرررف
سلام دکتر پسر ۴ماهه سرفه بدون تب داره کمی خلط و خرخر گلو چی بدم بهش؟؟درضمن یه گردی اندازه گردو رو لپش خشک شده چی بزنم براچیه خوبم نمیشه
- سلام پسرم 25روزش هست سرفه میکنه بهش شربت چی بدم ختنش کردیم
- اگزماویبوست
سلام،ببخشید پسرمن۴ماهشه،از ی طرف یبوست داشت از ی طرف اگزمای صورت،باهررژیمی ک کفتم خوب نشد شیرخشک دارم بهش میدم،واسه نفخش قطره بی بی کر بهش میدم،شکمش روون شده روزی۶،۷بارشکمش کارمیکنه دکترش گفت قطره پدی لاکت۸ساعته بهش بدم،میخاستم ببینم پدی لاکت یا بیبی کر هیچکدومش باعث تشدیداگزما میشه یا ن؟من الان واسه نفخش یاهمون روون بودن شکمش بایدچکارکنم؟کدوم قطره رو بهش بدم؟یااگرباعث تشدید اگزماش میشه کلا قطعشون کنم؟؟
- درد شکمی نوزاد 7 ماهه
سلام .نوزادی 7 ماهه دارم که شبها دلدرد میگیره و بعد از بغل کردن و چند دقیقه راه رفتن درست میشه ولی یک ساعت بعد دوباره دلدرد میگیره .مدفوعش سبز هست و جای دندوناش درد میکنه .موقع دلدرد بدنش رو صاف میکنه و صورتش رو اینور و اونور میکنه گاهی هم شیر زیاد میدم درست میشه .علتش رو میخواستم ایا کولیک هست یا از کلیه هاش هست .ممنون.
- Джекпот – это легко
Главный приз – значительный приз, превосходящий вложение в сотни тысяч раз. Это одна из главных целей любого игрока. Для того чтобы сорвать его, необходимо внимательно прочитать условия unlim casino официальный и процедуры, что предлагает подобный выигрыш. Наибольший в хрониках выигрыш, полученный в казино анлим достиг 8 000 000 $.. Статистика свидетельствует о показателе, что наибольшие шансы срыва главного приза – на игровых автоматах.
Типы главных призов
В анлим казино официальный предлагается несколько типов выигрышей, дающих возможность выиграть от нескольких тысяч долларов до нескольких миллионов:- Постоянный – с заданной величиной выигрыша. Он остается неизменным все время проведения игры, независимо от величины и числа ставок игроков. Для его выигрыша требуется выполнение установленного правила, например, заданной последовательности символов на игровом аппарате.
- Постоянно растущий – наиболее известный и распространенный джекпот. Его размер непрерывно увеличивается в зависимости от числа и величины вложений всех геймеров. В случае, если никто не выигрывает, он увеличивается, в зависимости от установленных правил. После момента, когда выпадает джекпот, он снова падает до минимального значения. Именно этот вид джекпотов обеспечивает получить крупнейшие призы.
- Входной – призовой фонд постоянного размера, распределяемый между группой геймеров случайным образом. Он выдается победившему по концу розыгрыша.
- Невидимый – сумма данного джекпота не сообщается участникам. При этом определены рамки, за которые не должен превышать призовой фонд. Как только размер фонда достигает установленного уровня, производится жеребьевка случайным образом, при этом соблюдения никаких условий не требуется.
- Удвоенный бонус – перспектива получения суперприза за игру. Здесь вероятность победы варьируется от величины ставки. При этом не известен ни размер, ни правила получения выигрыша.
Что требуется для получения джекпота?
Самым выгодным является называемый прогрессивный джекпот, сумма которого растет с каждой неудачей. В это время небольшая доля каждого вложения направляется только на увеличение этой суммы, что в конечном итоге достигает уровня миллионов. Для формирования призовой суммы используются три ключевых метода:- Призовой фонд увеличивается на конкретном автомате. На этот слот выделяется определенный процент от каждого взноса в этом конкретном автомате. Такие джекпоты не достигают больших размеров, зато сорвать их гораздо легче.
- Увеличение суммы проходит за счет вложений всех участников, играющих на слотах, что приводит к ее значительному росту.
- Наибольшие призы создаются путем создания независимого помощника, на аккаунте которого накапливаются средства группы игорных заведений, входящих в определенную сеть.
Как подобрать «подходящий» главный приз
Продвинутые игроки разрабатывают сложные стратегии подбора и игры с прогрессивными главными призами. Но выделяются общие принципы, которым следуют все энтузиасты азартных игр:- Детальное изучение правил автомата или другой игры, на которую доступен джекпот.
- Тратить свой банк-ролл на слот, с выигрышем, увеличивающимся со временем.
- На многих игровых автоматов правдиво правило: меньше барабанов – больше вероятность джекпота.
- Смелость рисковать большими средствами. Это условие многих казино, повышая ставки именно для слотов с джекпотами.
- При возможности делать минимальные вложения, при этом наращивая их частоту, увеличивать ставки только по необходимости игрового заведения.
- При получении джекпота не надеяться на повторение успеха на постоянной основе, продолжая делать ставки по разработанной ранее стратегии.

Выплаты нарастающих джекпотов
Прежде чем участвовать в розыгрыше джекпота, нелишним будет ознакомиться с правилами по их получению. Дело в том, что многие казино ограничивают объем средств, которую можно вывести в течение месяца. То есть, если эта сумма ограничена $1000, а вы получили 100 тыс. долларов, то на ее получение средств уйдет более 8 лет, что не приемлемо даже для самого терпеливого игрока. В особенности, если учитывать, что многие заведения могут быстро прекратить свою деятельность и выплат просто не будет. Именно поэтому в положениях о выплатах необходимо наличие сноски, в где сказано, что ограничение не действует на прогрессивные выигрыши. Стоит посмотреть мнения на независимых ресурсах о честности игорного заведения, чтобы сделать правильный вывод, не попавшись на удочку мошенников. - ریه
خسخس و سرفه های مرطوب و عرق سرد در قسمت سر و گردن تب ندارد و بی حال نیست باید چکار کنم؟؟؟؟؟؟
- درباره بطن سر نوزاد
سلام وقت بخیر اقای دکتر نوزاد من دوماه است در بارداری به من گفته بودن که بطن راست نوزاد حداقل نرمال که ۱۰ بود بداز متولد شدن نوزاد حتما برسی بشه منم بردم سونو گرافی و سونو گرافی گفت دهانه بطن راست کمی گشاد است بطن سمت چپ ۱۰ بود و بطن سمت راست ۱۲ ایا الان ببرم اسکن یا نه و اینکه این موضوع نگران کننده است دکترش نوشته ببرم اسکن ومنم به خاطر ضرر نبردم ودر کنترل هاش هم همه چی نرماله براساس وزن و قد دور سر هم نرماله نظر شما چیه ؟
- بیقراری در خواب
سلام اقای دکتر. نوزاد هشت ماهه دارم با الرژی گاوی ورفلاکس پنهان داره تحت درمان. سیرخشک اپتامیل پپتی میخوره. الان یک ماه هست که شبها تو خواب بیدار میشه و گریه میکنه و تا صبح باید تکون بدم بخوابه. یک لحظه که تکون نمیدم بیدار میشه و گریه میکنه. در طول شب هم فقط یک بار اونم مقدار کم شیر میخوره دو الی سه پیمانه.علتش چیه به نظرتون چون واقعا تا صبح بیدار می مونم کم آوردم
- اسهال نوزاد
سلام من بچم۲۶روزشه و شیرخشک ببلاک میخوره از ۱۰روزگی بهش دادم خوب هم بود نه استفراغ داشت نه مشکلی یهو از دو روز پیش اسهال شد بردمش دکتر بهش قطره پدیلاکت داد یکم بهتر شد ولی خوب نه چکار کنم؟
- نوزاد یک ماهه وعفونت ادراری
سلام خدا قوت بچم یک ماهشه عفونت ادراری داره دکتر شربت سفکسیم ۱۰۰هر۱۲ساعت یک سی سی تجویز کرده مقدارشو با قطر چکان پر میدم ایا یک سی سی هست بیشتر یا کمتر بعضی وقتا ساعتشوفراموش میکنم تایم جدید میدم البته بچم ورمکلیه داره تو سونو بارداری ۶ونیم بود ده روزه نوزادم ۵ونیم شده الانم چند روز دیگه بازم داره این چند روزه همش ناله میکنه احساس میکنم بیحال از شربت سفکسیم ممکن باشه؟
- دیدن خون در مدفوع
آقای دکتر پسرم پنج ماه و شش روزهس، شیر مادر میخوره، الان ۴ روزه فرنی با شیرمادر میخوره ، امروز شکمش ۵بار کارکرد،که بوی بد میداد ( بوی شبیه بوی ماهی) و شب متوجه مقداری خون در مدفوع شدم
- مقدار استفاده دارو سیتریزن
به نوزاد نه ماهه چ مقدار شربت سیتریزین بدهم آبریزش بینی داره و عفونت از دماغش میاد
- سلام دختر11ماهه سرفه مکنه
- واکسن
سلام پسرم دوماهه است ۱۰ روزه بخاطر سرماخوردگی سیفکسیم مصرف کرده امروز دارو به پایان رسید کی میتونم واکسن تزریق کنم؟
- شیرخشک نوزاد
سلام پسرم ۳ماه و۵روزشه شیرخشک گیگوز میخوره ۹۰تا،کی باید شیرش رو زیادکنم؟؟وبا چندساعت فاصله بهش شیربدم؟؟
- یبوست نوزاد
باسلام خدمت آقای دکترپسرم هفت ماهش شده ویک ماه هست که شیرخشک بیومیل ۲بهش میدم یبوست شدیدگرفته چه شیرخشکی روجایگزین کنم خوبه؟قبلابیومیل۱ میدادم بهتربود


