Please login or Register to submit your answer
سوالات دیگر پرسیده شده از دکتر کرمبین
*برای دیدن پاسخها بر روی سوالات کلیک/لمس کنید
- الرژي نوزاد
بإسلام.دخترم شش ماهشه باوزن تولد٤٢٠٠ و وزن الان ٨٧٠٠ رفلاكس و آلرژي داره به گفته شما فرني برنج رقيق شده رو ميدم دخترم صورتش دونه هاي قرمز اندازه دو تا سكه داشت ولي بعد از فرني داخل جفت ابروهاش دونه هاي خيلي قرمزي زده امروز هم فرني برنج دادم بيشتر شد بعداز چندساعت يه قاشق آردبرنجيك ليوان آب ويه پيمانه شيرخشك اچ آ ديروز اندازه نخود دخترم موز و كمي خرما خورد ميتونه از اون باشه؟يا به برنج حساسيت داره؟اقاي دكتر اين قرمزي ها خيلي شديد شدن پماد آتوپيكس معرفي كردين زدم اصن تغييري نكرد فقط صورتشو چنگ ميزنه نفخ خيلي شديد هم گرفته با گرفتگي بيني
- افزایش گلبول سفید
با سلام و عرض ادب
اقای دکتر پسر من 6 ماهش هست و ازمایش خون داشتیم و تعداد گلبول سفید 17000 بود . ایا این موضوع میتونه به واکنس شش ماهگی ارتباط داشته باشه و یا بحث ایمنی بدن برای دندان شیری؟ ( پسرم داره دندون درمیاره.
اگر لطف کنین جواب بدین ممنون میشم. پسرم هیچ علامتی از سرماخوردگی نداره و همکار شما دلیل افزایش گلبول سفید رو نتونستن تحلیل کنن و گفتن که تکرار بشه - آب
سلام وقت بخیر دخترم چهار ماهش تموم شده آیا میتونم آب بهش بدم ضرر نداره
- استفاده از پوآر بینی در نوزادان
سلام وقت بخیر،نوزاد ۴ماهه دارم سرماخورده شده و برای تخلیه بینی از پوآر استفاده میکنم اما وقتی در بینی چپ قرار میدم کیپ میشه و اصلا باز نمیشه که تخلیه صورت بگیره،آیا خطرناکه و استفاده نکنم؟میترسم برای مغز بچه خطرناک باشه
- سرماخوردگی نوزاد
سلام اقای دکتر خسته نباشید بچه من دیشب تا ۶ صبح بیدار بود و بعضی وقت تا بیش از حد گریه میکرد از امروز ساعت ۱۲ که از خواب بیدار شد گلوش انگار گرفته باشه اینجوریه میخواستم بدونم مریض شده یا گلوش بر اثر گریه اینجوری شده.علایمی دیگه ای هم مثل ابریزش بینی و تب هم نداره باتشکر تبشم گرفتم رو ۳۵ در جه بود
- رفلاکس نوزاد
سلام .نوزاد دخترم ۱ماههشه همش زور میزنه وبی قراری مکنه .سرشو همش میکنه به طرف بالا .همش میل به خوردن داره.بعد از آروغ زدن استفراغ مکنه کمی.دکتر ناسیونالیسم ۲۰ داده .فکر نکنم اسهال گرفته وترس تو خواب داره بی قراری میکنه راهنماییم کنید چکار کنم
- موزدادن
سلام اقای دکتر امیرعباس اسهال داره میتونم بهش موز بدم چون نبردم واسه واکسن ۶ ماهگی نزده بخاطر مریضیش نبردم واکسن ۶ ماهگی نزدم هنوز خواستم ازتون بپرسم اقای دکترچون اسهال خشک میکنه
- سرماخوردگی
باسلام دخترم یک ساله ست آبریزش بینی داره باسرفه کمی هم خلط داره چی میتونم بهش بدم
- نوزاد
باسلام، پسر من ۱ماه ونیمه است و برای سرماخوردگی و مقداری سینه اش صدا میدهد، دکتر برایش آزیتروماسین تجویز کرده روزی ۱سی سی به مدت ۵روز. آیا برای نوزاد من ضرر ندارد؟
- قطع شیر شبانه
سلام وقت بخیر اینکه میگن شیر شب از ۴ الی ۶ ماهگی باید قطع کرد بخاطر اثر پوسیدگی روی دندان درسته الان فرزندم ۵ ماه است وزنش در چهار ماهگی ۵ و ۲۰۰ بود بخاطر زود رس بودنش شیر شوشو باید قطع کنم ؟
- وزن بچه وسرماخوردگی
سلام پسرم 9ماه ونیمشه ووزنش 8کیلومیخواستم بدونم کمه یانه؟ اکرکمه چکارکنم بیشتربشه. تندتندهم سرمامیخوره مدام آبریزش بینی داره وسرفه هم گاهی
- نقطه نقطه
سلام آقای دکتر امروزصبح برا بچه یکساله با شیر پاستوریزه و نارگیل حریره نارگیل درست کردم حالا شب ناحیه پوشکش همش دون دون قرمز هستش اما با فاصله یک سانت.چی بهش بزنم؟حساسیت هست
- Джекпот – это легко
Главный приз – значительный приз, превосходящий вложение в сотни тысяч раз. Это одна из главных целей любого игрока. Для того чтобы сорвать его, необходимо внимательно прочитать условия unlim casino официальный и процедуры, что предлагает подобный выигрыш. Наибольший в хрониках выигрыш, полученный в казино анлим достиг 8 000 000 $.. Статистика свидетельствует о показателе, что наибольшие шансы срыва главного приза – на игровых автоматах.
Типы главных призов
В анлим казино официальный предлагается несколько типов выигрышей, дающих возможность выиграть от нескольких тысяч долларов до нескольких миллионов:- Постоянный – с заданной величиной выигрыша. Он остается неизменным все время проведения игры, независимо от величины и числа ставок игроков. Для его выигрыша требуется выполнение установленного правила, например, заданной последовательности символов на игровом аппарате.
- Постоянно растущий – наиболее известный и распространенный джекпот. Его размер непрерывно увеличивается в зависимости от числа и величины вложений всех геймеров. В случае, если никто не выигрывает, он увеличивается, в зависимости от установленных правил. После момента, когда выпадает джекпот, он снова падает до минимального значения. Именно этот вид джекпотов обеспечивает получить крупнейшие призы.
- Входной – призовой фонд постоянного размера, распределяемый между группой геймеров случайным образом. Он выдается победившему по концу розыгрыша.
- Невидимый – сумма данного джекпота не сообщается участникам. При этом определены рамки, за которые не должен превышать призовой фонд. Как только размер фонда достигает установленного уровня, производится жеребьевка случайным образом, при этом соблюдения никаких условий не требуется.
- Удвоенный бонус – перспектива получения суперприза за игру. Здесь вероятность победы варьируется от величины ставки. При этом не известен ни размер, ни правила получения выигрыша.
Что требуется для получения джекпота?
Самым выгодным является называемый прогрессивный джекпот, сумма которого растет с каждой неудачей. В это время небольшая доля каждого вложения направляется только на увеличение этой суммы, что в конечном итоге достигает уровня миллионов. Для формирования призовой суммы используются три ключевых метода:- Призовой фонд увеличивается на конкретном автомате. На этот слот выделяется определенный процент от каждого взноса в этом конкретном автомате. Такие джекпоты не достигают больших размеров, зато сорвать их гораздо легче.
- Увеличение суммы проходит за счет вложений всех участников, играющих на слотах, что приводит к ее значительному росту.
- Наибольшие призы создаются путем создания независимого помощника, на аккаунте которого накапливаются средства группы игорных заведений, входящих в определенную сеть.
Как подобрать «подходящий» главный приз
Продвинутые игроки разрабатывают сложные стратегии подбора и игры с прогрессивными главными призами. Но выделяются общие принципы, которым следуют все энтузиасты азартных игр:- Детальное изучение правил автомата или другой игры, на которую доступен джекпот.
- Тратить свой банк-ролл на слот, с выигрышем, увеличивающимся со временем.
- На многих игровых автоматов правдиво правило: меньше барабанов – больше вероятность джекпота.
- Смелость рисковать большими средствами. Это условие многих казино, повышая ставки именно для слотов с джекпотами.
- При возможности делать минимальные вложения, при этом наращивая их частоту, увеличивать ставки только по необходимости игрового заведения.
- При получении джекпота не надеяться на повторение успеха на постоянной основе, продолжая делать ставки по разработанной ранее стратегии.

Выплаты нарастающих джекпотов
Прежде чем участвовать в розыгрыше джекпота, нелишним будет ознакомиться с правилами по их получению. Дело в том, что многие казино ограничивают объем средств, которую можно вывести в течение месяца. То есть, если эта сумма ограничена $1000, а вы получили 100 тыс. долларов, то на ее получение средств уйдет более 8 лет, что не приемлемо даже для самого терпеливого игрока. В особенности, если учитывать, что многие заведения могут быстро прекратить свою деятельность и выплат просто не будет. Именно поэтому в положениях о выплатах необходимо наличие сноски, в где сказано, что ограничение не действует на прогрессивные выигрыши. Стоит посмотреть мнения на независимых ресурсах о честности игорного заведения, чтобы сделать правильный вывод, не попавшись на удочку мошенников. - رفلاکس نوزاد
سلام.خسته نباشید.اقای دکتر سوال پرسیده بودم برای مصرف شربت دومتیدون برای نوزاد پنج ماهه فرمودین مجازه.اما تو همین سایت جایی فرموده بودین شربت موتلیوم رو تجویز نمیکنید.مگه دومتیدون و موتلیوم همون دومپریدون با دو تا برند مختلف نیستن؟و اینکه تو سونوگرافی که از شکم نوزادم انجام دادیم تو ده دقیقه یه اپیزود رفلاکس مشاهده شد آیا در این حد رفلاکس اصلا نیاز به مصرف دارو هست؟ممنون.
- بی قراری شبانه نوزاد
دختر من شبا از ساعت ۱۰ شب تا صب فقط گریه میکنه و جیغ میکشه و فقط ۴۰ روزشه هیج جای بدنش درد نداره و فقط گریه میکنه و بی قراره چیکار کنم خوب بشه و خوابش تنظیم شه
- یبوست
پسرم 40 روزشه الان حدود 12 روزه که شکمش کار نکرده بارون زیتون و کرچک هم ماساژ دارم ولی تا ثیر نداشته به نظرتون باید چیکار کنم؟
- رفلاکس نوزاد
سلام اقای دکتر دختر من ۴۰ روزشه و شدیدا نفخ داره و رفلاکس داره و بینیش کیپ هست شما چه دارویی رو براش تجویز میکنید
- دندان درآوردن
سلام آقای دکتر،ببخشید کاهش اشتهای شیرخوار ۸ماهه که تازه یه دندون درآورده طبیعیه؟؟؟با قاشق غذای کمکی فرنی وسوپ میخوره،اما از مک زدن شیشه وخوردن شیر خوشش نمیاد سریع دهنشا کیپ میکنه.
- دفع نوزاد
سلام اقای دکتر وبا تشکر که به سوالات جواب میدین. در راستای سوال قبلیم که گفتم دفع نوزاد سی روزه ی من همراه با صداهای شدید هست و فرمودین ممکنه نفخ داشته باشه. بله نوزاد من دچار نفخ هست و خیلی همبیقراره. دکتر براش پدی لاکت و کولیف داده ولی تاثیری تو صدای موقع دفعش نداشته. صدا اونقدر زیاده وحالت انفجاری که منگاهی نگران خراش برداشتن مقعدش میشم . برای نفخش چه درمانی رو پیشنهاد میکنین؟
- نفخ ویبوست
سلام.دخترم ۵۴روزشه و۷روزه شکمش کارنکرده دکتر هم بردم شربت ژل لاکسی داده هر ۸ ساعت ۲سی سی ولی هنوز کارنکرده از روز تولد تاالانم هم نفخ داره ورزش های ک برای نفخ ویبوست هم انجام دادم نتیجه نداده دور ناف هم ماساژ دادم من باید چیکارکنم که شکمش کار کنه و نفخش برطرف شه شیر خودمم بهش میدم ممنون میشم راهنماییم کنید..


