Please login or Register to submit your answer
سوالات دیگر پرسیده شده از دکتر کرمبین
*برای دیدن پاسخها بر روی سوالات کلیک/لمس کنید
- Починка мониторов срочно
Профилактика эффективнее, чем ремонт компьютер техники: как продлить жизнь принтеру Корректная эксплуатация — залог долгой работы аппарата. Соблюдайте простым советам:Вопрос: Что дешевле — чинить старый принтер либо купить новый? Все зависит от конкретной модели и типа поломки. Если стоимость ремонта принтера превышает 50-60% цены нового аналогичного устройства, приобретение зачастую более выгодна. Примите во внимание возраст: для модели возрастом более 5-7 лет запчасти часто бывают очень дорогими или недоступными.Какие неисправностей ремонтируют в сервисных центрах? Круг неполадок, с которыми сталкиваются владельцев планшетов, чрезвычайно широк. Хорошая мастерская, предлагающая ремонт планшета неподалеку, в состоянии устранить с основной частью из них:Многие ремонтов, например установка нового монитора либо аккумулятора, производятся в течение часа. Истинные мастера владеют большим практикой, передовым оснащением и основательными познаниями о конструкции всевозможных моделей, благодаря чему они могут успешно работать с проблемами любой сложности максимально эффективно.Серьезные симптомы, требующие внимании профессионала Когда базовые попытки не дали результата, возможно, что неисправность в железе. Вот сигналы, при которых ремонт принтера лучше передать специалистам.Обеспечьте хорошую вентиляцию. Не ставьте монитор впритык к стене и не закрывайте вентиляционные отверстия. Регулярно снимайте пылевые отложения с внешней поверхности и решёток вентиляции мягкой тканью. Избегите резких колебаний температуры и влажности. Не следует включать прибор непосредственно после того, как вы внесли его с холода. Используйте стабилизатор напряжения для защиты от перепадов в сети. Аккуратно обращайтесь с матрицей: не давите на нее, чистите только предназначенными для этого салфетками не содержащими абразив.Неполадки с аккумулятором: верните обратно автономную работу Если гаджет начал быстро разряжаться очень быстро, самопроизвольно выключается или батарея вздулась — не стоит медлить. Профессиональный московский сервис по ремонту телефонов быстро проведет диагностику состояние батареи и заменит его на новый, восстановив прежнее время работы вашего устройства и защитив вас от возможных опасностей.Современный рабочее пространство или домашний рабочий уголок невозможно вообразить без печатающего устройства. В случае если печатающее устройство ломается, это может серьезно нарушить работу а то и поставить под угрозу сдачу критического задания. Тогда у пользователя возникает вопрос: попробовать осуществить ремонт принтера своими силами или сразу же прибегнуть к профессионалам. Эта статья позволит вам сориентироваться в типичных поломках а также принять правильное решение.
- میکروب سراشیا
سلام خسته نباشی خواهرزاده ای دارم ۱۶ روز بعلت میکروب سر اشیا درربیمارستان بستری در عرض ۴ روز۳۰۰ گرم وزن کم کرده ایا درمان دارد؟؟چطوری خوب میشه
- شربت ستادین جی
سلام من دو روزه به دخترم که 2 ماهه هس در حد ۰/۲۵ میلی ازشربت ستادین جی میدم هر ۱۲ ساعت سینش خر خر میکنه و سرفه میکنه آیا ضرر داره یا نه بااین دارو خوب میشه داروخانه داده
- سرماخوردگی نوزاد
سلام ببخشید دخترم ۱ ماهشه سینش خس خس میکنه تو بینیش هم کثیری هست لطفا کمکم کنید
- واکسن آنفولانزا
سلتم. نوزادی که به تخم مرغ آلرژی داره میتونه واسن آنفولانزا بزنه؟
- بی اشتهایی کودک ۱۲ ماهه
دخترم ۱۱ماه و ۲۰ روزه اس بعد یک بیماری سخت نیم کیلو کاهش وزن و بی اشتهایی شدیدی دارد از داروخانه شربت سیمو آپتا براش گرفتم نوشته ۲سال به بالا می تونم یکسالگی بدم این شربت رو ؟اشتها آور خوب برای یکسالگی چی هست ؟لیکو زینک یک ماه استفاده کردم اثری نداشت ...
- ۵ ماهگی
سلام اقای دکتر من دخترم ۵ ماهشه ومیخواستم بدونم ک چه چیزهایی باید بهش بدم بخوره واینکه شربت ویتو کیدرو باید تاچندماهگی بخوره وشیرخشک اتامیل ۱ میخوره کی میتونم عوضش کنم چون احساس میکنم سیرنمیشه
- عوض کردن شیرخشک نوزاد
سلام وقت بخیر من بچم الان نزدیک ب سه ماهشه بهش نان ۱ میدم ووزنش بدو تولد ۳ؤ۳۰۰ بود ونه روزگی زردی گرفت وبستری شد درجع زردیش ۱۷ بود .شیر خودم هم میدم ولی کمه براواکسن دوماهگیش بردمش بهداشت قد ۵۷ ووزنش ۵ کیلو بود ایا خوبه و همون نان بدم یاتغییرش بدم ممنون
- سرفه نوزاد ۷ماهه
سلام آقای دکتر دخترم ۷ماه ونیم است چند روزه که سرفه خشک میکند تب نداره بنده سر خود بهش آموکسیسیلین میدم اشکالی نداره
- قد نوزاد
سلام اقای دکتر. قد نوزاد پسر من هنگام تولد ۴۷ بود . زایمان هم هفته ی ۳۸ و یک روز انجام شد. آیا این قد در هنگام تولد یعنی نوزاد من در اینده قد موتاهی خواهد داشت؟
- نوزاد
سلام من یک نوزاد 42روزه دارم موقع ادار زیاد گریه میکنه وقتی ک ادار میکنه بعدش آروم میشه آیا مشکلی داره!!
- تغذیه
سلام وقت بخیر برای مقوی کردن و وزن گیری داخل غذای نوزادنوزاد هفت ماهه چی بریزم واینکه چشماش یکم پف داشت به دکترگفتم گفتن الرژی داره به بادام بهش نده.چی کارکنم؟شاید به کره گاو محلی حساسیت داشته باشه
- پسرم ارترزی مری داره مقعدشم بستس چیکار کنم الان عمل شده کی خوب میشه
ارترزی مری
- سرماخوردگی نوزاد ۵۰ روزه
با سلام نوزادم ۵۰ روزشه سرماخورده خلط پشت حلق داره د بی قراری و سرفه. دکتر بهش آزیترومایسین داد و قطره بینی امکان دادن شربت سرماخوردگی ب نوزاد ۵۰ روزه هست؟ سوال دیگرم ک ج نوع بخوری براش مناسب تره
- 1544
سلام دکتر بچه در چندماهگی باید خودش بایسته وتاکی نتونه خطرناکه واینکه بچه سینه خیز رفته ولی تقریبا 15روز قبل تولدیک سالگی چهاردست وپا شداین یعنی تاخیر
- امپول کورتون
سلام من یه نوزاد۲۵روزه دارم ویک سال قبل بینیمو عمل کردم والان خیلی ورم داره ایا میتونم دردوران شیردهی امپول کورتن بزنم؟
- اختلال خواب
سلام نوزاد ده ماهه دارم جدیدا شبا نصف شب با گریه و جیغ بیدار میشه چشاش بستس شیر نمیخوره فقط خودشو و گردنشو میکشه و ول میکنه یجوری انگار لج میکنه،موقع خواب اینطور شده جدیدا،خواب روزانشم همینطوره
- کندی رشد
پسرمن7ماهونیم. موقع تولدوزنش 2850 وقدش 48ودورسرش35 بودوالان.وزنش 7کیلو ودورسرش44وقدش68هست. رشدش نرمال هست یانه؟
- کرمک
سلام دکترخسته نباشیدمن یه پس ده ساله دارم که کرمک داره بعدش بردمش دکتربراش مبندازول۱۰۰نوشت یکیشواین هفتا ویکی دوهفته بعدبهش بدم بعدش گفتن کل خانواده بخورن منم یه پس ۵ماهه دارموخودم شیرمیدم وکترگعتن اشکال نداره هم خودتون وهم پسر۵ماهتون بایدمصرع کنیدماهم بکی دوهفته پیش ویکی امروزخوردیم اقای دکتراشکال نداره؟من خیلی میترسم
- سرماخوردگی
پسرم دوماه ونیمه سرماخورده وسرفه میکنی شربت آزیترومایسین ۲۰۰ بهش بدم خوبه

